OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Níže uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Zdeněk Roušar, Náchod

Zdeněk Roušar - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec KrálovéVážení přátelé, tři měsíce jsem navštěvoval vaši pobočku v Hradci Králové. Návštěvy u specialisty pana Marka Solničky mi daly mnoho podnětů k přehodnocení svých stravovacích návyků a denních aktivit. Myslel jsem, že při mém pracovním vytížení nepůjde dodržovat pravidelnou stravu. Mýlil jsem se. Jde to. Jen to chce trochu přípravy na druhý den. Dal jsem si cíl zhubnout 10kg.

28.11.2012 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Jana Pipková, Hradec Králové

Jana Pipková - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec KrálovéSvět zdraví mě oslovil víceméně náhodou. Vždy, když jsem šla kolem, jsem se zalíbením četla: Hubnutí zdravě. Myslela jsem, že mě se to nemůže týkat, že mých 10 kg navíc mi už nikdo neodpáře, zvláště po mnoha marných a nepovedených pokusech. Čím víc se nedařilo, tím víc jsem jedla, hlavně večer, ukolébaná pocitem, že v mých letech (74) to už asi nepůjde. Z omylu mě vyvedla právě tato poradna.

27.11.2012 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Martina Hladíková, Hradec Králové

Martina Hladíková, Hradec KrálovéPo několika letech sedavého způsobu života jsem se, nespokojena se svým ne zcela optimálním životním stylem, rozhodla vyhledat odbornou pomoc, a proto jsem přišla do Světa zdraví v Hradci Králové. Mým cílem na počátku tříměsíčního programu bylo vytvoření návyku pravidelně se během dne stravovat a dále vytvarovat postavu za pomoci pestrého jídelníčku a většího množství pohybových aktivit.

21.11.2012 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Tereza Simonová

Tereza Simonová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec KrálovéPatřím mezi ženy, které se s váhou potýkají celý život. Tedy přesněji od porodu mé dcery. Nikdy jsem nepatřila mezi nejhubenější, ale po porodu mi zůstalo dalších 22 kg navíc. Při své výšce 168 cm jsem se dopracovala na váhu 88kg. Moje pokusy o zhubnutí zafungovaly vždy na chvíli – podařilo se mi vždy shodit poměrně rychle 10 kg.

15.11.2012 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Jitka Trampotová, Hradec Králové

Jitka Trampotová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec KrálovéJmenuji se Jitka a je mi 57 let. Chtěla bych se s vámi podělit o radost z toho ,že se mi podařilo snížit svoji váhu za 3 měsíce o 9 kilogramů. a přitom nemám hlad. Celý můj život jsem držela různé diety , většinou hladovky a váha se mi pohybovala nahoru, dolů. S přibývajícím věkem jde váha velmi snadno nahoru ,ale velmi těžko se snižuje. Co je fakt, že jsem zavislá na sladkém, hlavně na čokoládě.

15.11.2012 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Irena Bartoníčková, Hradec Králové

Irena Bartoníčková, Hradec KrálovéJak jsem se dostala do Světa zdraví? Jednoho dne jsem si řekla: „Už dost!“ Sedla k internetu a našla tuto instituci, vyplnila formulář a počkala, až mě někdo z pracovníků kontaktuje.  Jak jsem se vůbec ke změně dopracovala? Ještě mi není ani 30 let.Před 2 lety jsem přestala kouřit po 11 letech, kdy jsem kouřila ke konci 30 cigaret denně. Za ty 2 roky jsem přibrala 12 kg, což není nic neobvyklého. Bývalému kuřákovi se jednak zpomalí metabolismus, ale také se snaží si nervy jaksi „obalit“, aby svoji změnu co nejlépe ustál. Cigarety jsem nahrazovala jídlem. Sladké, slané, fast food, to bylo jedno. Po určité době jsem si řekla, že už to tak nejde a musím se začít v jídle omezovat.

15.11.2012 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Simona Kissová, Hradec Králové

Simona Kissová, Hradec KrálovéJak jsem začala hubnout. Mnohokrát jsem se snažila zhubnout a výsledky byly všelijaké, ale hlavně ne uspokojivé. Když má váha dosáhla 75 kg, rozhodla jsem se s tím udělat rázný konec. V té době jsem náhodou šla okolo Světa zdraví v Hradci Králové, vzala jsem si letáček a druhý den se objednala na konzultaci.

15.11.2012 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Zdeněk Vaníček, Vernéřovice

Zdeněk Vaníček, VernéřovicePo mých dlouhodobých problémech s kolenním kloubem mě ortoped postavil před jasnou situaci a to buď zhubnu, nebo moje případná operace s výměnou kolenního kloubu nebude mít dlouhého trvání  - to znamená neperspektivní.

15.11.2012 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535
Fyzická osoba podnikající registrovaná v RŽP Úřadu městské části Praba 10

Fotogalerie

Tým Světa zdraví na akci NightRun 2016 v Hradci Králové

Oblíbené odkazy