OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Níže uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

Jana Dorová

Mile mě překvapilo vlídné prostředí a komplexní přístup i z pohledu zdravotního stavu. Všechno bylo tak jednoduché a já si říkala, proč už jsem to neudělala dávno. Nejvíce mi asi pomohly pravidelné návštěvy a stálý dohled nad mým hubnutím.

3.1.2019 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Eliška S.

Až jsem při jedné akci narazila na “Svět zdraví“ a tam mě bylo nabídnuto vyšetření, doporučena určitá léčba mých potíží a strava k mému typu, po půl roce jsem shodila 5 kg což se mě za poslední léta nepodařilo, ani omylem. Už jsem nedoufala, že by to v tomto věku bylo možné. A je, a jsem tomu moc ráda. Mám víc energie a chuti na různé aktivity, což v poslední době u mě upadalo.

1.1.2019 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Jaroslav Vohnout

Jmenuji se Jaroslav a je mi 76 let. Do Světa zdraví mne přivedla nejen moje váha (109 kg), ale hlavně můj zdravotní stav. Během roku se mi podařilo zhubnout 13 kg. Cítím se mnohem lépe a věřím, že si váhu dokáži udržet. Můj obrovský dík patří mé výživové poradkyni, paní Ing. Ireně Lukášové ze Světa zdraví v Hradci Králové, která na mě celou dobu dohlížela. 

22.12.2018 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Martina Adamu

Váha je tedy 62,3 kg a tuk na 26,3% což je 16,4 kg. V cm to je mínus 11 v pase a mínus 8 v bocích. A co bylo velkým překvapením, byl metabolický věk, který klesl na 43 a viscereální tuk na 4. Velmi podstatná změna byla pro mě i to, že ustoupili bolesti kloubů a hlavně nohy se mi staly pružnější. To bylo poznat převážně při tom běhání po schodech.

11.11.2018 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Martina Syrovátková

Byl mi vytvořen plán přímo pro mne. K mému údivu to nebolelo, nehladověla jsem a hlavně jsem neměla chuť na sladké. ☺ Od mé výživové specialistky Lenky Balcarové jsem získala mnoho nových, užitečných informací. Za 6 měsíců se má váha snížila o více než 14 kg, zhubla jsem o 14 cm v pase a o 13 cm přes boky.

28.10.2018 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Veronika Jeřábková

Poslední výhoda je tak trochu mimo hubnoucí program, myslím ale, že se na mých výsledcích také velmi podepsala. Je to dobrá nálada a pozitivní myšlení. Po každém sezení s paní Lukášovou jsem odcházela velmi pozitivně naladěná, plná energie, jak psychické, tak fyzické a především jsem odcházela namotivovaná zbavit se dalších kil a nabrat další sílu.

3.10.2018 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Daniel Licov

Během pravidelných návštěv jsem se naučil pracovat s potravinami, které jsou pro mé tělo vhodné. Změnil jsem návyky mého stravování, kdy jsem schopen na svém těle rozpoznat, zda jsem to někde přehnal, či nikoli. Zda mi chybí voda, bílkoviny, vláknina nebo jsem snědl více sacharidů než jsem měl.

25.9.2018 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Pavlína K.

Za půl roku jsem nezhubla tolik, kolik jsme měly v plánu, ale je to o tom začít se stravovat zdravě a vzít to za svůj životní styl. Ne to brát pouze jako "dietní režim". Tak to bohužel nefunguje. Je to o hlavě a já pevně věřím, že užitečné informace budu nadále praktikovat a nespadnu zpět do světa cukrů a bílého pečiva. 

23.9.2018 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Soňa Šafářová

A co mi Svět zdraví dal? Přešla mě únava, postupně i nepřekonatelný pocit, že musím už dopoledne svačit a hlavně se dostavil ten blažený pocit ubývajících kil. Po dobu návštěv jsem neměla pocit, že mám hlad a musím tvrdě dřít, aby se dostavil výsledek. Konečně zas obléknu své oblečení, nestydím se jít v plavkách k vodě a hlavně věřím, že mám šanci to ještě trochu vylepšit.

16.9.2018 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Marie Kubíčková

Nyní, po půl roce mám úbytek sedm kilogramů a stále hubnu. Přibyla mi svalová hmota a přestaly mě bolet hroutící se nožní klenby. Díky zdravějšímu jídelníčku jsem bez léků snížila cholesterol. Mám spoustu energie i po náročném pracovním dni. Už se nevyhýbám obchodům se sportovním oblečením. Dobře a často jím. Nové stravovací a pohybové návyky jsou neměnné, protože mi prospívají. Mám ráda své nové, měnící se tělo a dobře se o něj starám.

25.6.2018 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Lenka Jeriová

Proto jsem se obrátila na odborníky ve Světě zdraví a pevně věřila, že s jejich pomocí a dohledem se podaří dostat váhu zase do normálu. A povedlo se. Teď jsem mnohem spokojenější a věřím, že budu pokračovat v nastaveném životním stylu, který jsem přijala za svůj.

30.4.2018 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Radka Řeháková

Výsledkem ročního konzultování a příjemného setkávání s paní Bc. Lenkou Balcarovou bylo, že jsem kilogram po kilogramu, centimetr po centimetru ubývala a nabývala přesvědčení, že pustit se do hubnutí se Světem zdraví je nezaplatitelná zkušenost. Celkově jsem zhubla 35 kg, zeštíhlela o 40 cm v pase a o 18 cm přes boky.

27.4.2018 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Jana Baldíková

Způsob, jak se vypořádat se všemi těmito nástrahami hubnutí mě naučil výživový poradce Lukáš Vaníček. Za jeho spolupráci a trpělivost se mnou velice děkuji.

12.1.2018 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Miroslava Vlášková

Svět zdraví byla moje záchrana. Nyní nakupuji s radostí a jsem ráda, že mohu obléknout oblečení, které už pár let viselo ve skříni, ale bylo mi líto ho vyhodit.

3.1.2018 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Ladislava Malinová

K první návštěvě sem mě přivedly internetové stránky a osobní zkušenost mé známé. A navíc měli „akci“ na diagnostiku. Tak jsem se odhodlala objednat se. První diagnostika mi potvrdila, co už jsem věděla i sama, že mám nadváhu, vysoký tlak a biologický věk o 10 let vyšší, než mám v občance. Dostala jsem rozepsaný jídelníček, kde mi poradkyně Lenka Balcarová hezky vysvětlila, co mám jíst, kolik a kdy. Takže jsem překopala jídelníček a začala se změnou. Také jsem dostala návod na jednoduchá cvičení.

27.12.2017 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Lenka Peřinová

Já a moje lékařka jsme příliš nevěřily v úspěch, až na moji "dietní koučku" Lenku Balcarovou. Jednak nejsem již dávno mladá, a za druhé už mne sužují různé chronické choroby, které mi rozhodně nepomáhají v pohybu. Přesto jsem za půl roku sundala 12 kilo, cítím se mnohem lépe a vylepšily se mi i mnohé zdravotní výsledky. Dokonce jsem bez úhony přežila měsíc v lázních, kde báječně česky vařili. Zkrátka jsem šetřila s přílohami a přes to mi bylo fajn a neměla jsem hlad.

26.12.2017 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Iva Hloušková

Snažila jsem se držet různé diety, ale moc to nefungovalo. Úplně náhodou jsem narazila na „Svět zdraví“. Setkala jsem se s paní Balcarovou a začaly jsme pracovat. Vzhledem k mému postižení nepřicházela větší fyzická aktivita v úvahu, potřebovala jsem překopat především jídelníček a myšlení.

14.12.2017 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Petr Hovorka

Do Světa zdraví v Hradci Králové jsem přišel spíše ze zvědavosti, když jsem se o této společnosti dozvěděl z internetu. Nechal jsem si udělat první testy (vážení, měření) a podstoupil první konzultaci s výživovým poradcem. Při další konzultaci jsme se domluvili na roční kůře a obdržel jsem návrh jídelníčku s doporučenými potravinami. Zpočátku jsem si obtížně zvykal na poměrně pravidelný přísun jídla ( do té doby jsem jedl dosti nepravidelně), ale časem již to bylo lepší. Kila šla dolů pomalu, ale přeci a za rok jsem měl o cca 12 kg méně. Zlepšil se i můj zdravotní stav – bolest kolen, který mě limitoval při sportu a celkově se cítím lépe.

8.12.2017 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Monika Doležalová

Již delší dobu jsem přemýšlela o změně jídelníčku… najednou přišlo setkání se Světem Zdraví. Bylo to pro mě velmi těžké rozhodnutí hlavně po finanční stránce. Ale využila jsem svých narozenin. Postupně jsem se naučila správně jíst, jak jíst a hlavně aby strava byla vyvážená. Ze začátku to vypadalo složitě, ale je to velmi jednoduché… Důležité je zvolit správné potraviny, které máme běžně v jídelníčku, potraviny které jsou specialistou určené a vhodné přímo na "míru". Hlavně jsem změnila návyk, že jsem si do práce vždy udělala nejlehčí variantu-chleba s něčím. Teď si udělám i salát a na oběd se těším. Je důležité přemýšlet o tom, co a kdy jíme.
Spousta zdravotních neduhů je z naší stravy. Aneb jak se říká, jste to co jíte a kila šla postupně dolů.

7.12.2017 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Eva Víšková

O „Světě zdraví“ jsem se dozvěděla na internetu, a proto jsem se obrátila o pomoc na pobočku v Hradci Králové. Začala jsem v květnu 2017 s váhou 93 kg při mé výšce 159 cm. Po vřelém přivítání v recepci si mě převzal specialista a výživový poradce pan Marek Solnička. Po konzultacích s ním jsem změnila své stravovací návyky, hlavně jsem si hlídala pitný režim, začala jsem jíst 5 krát denně, vynechala bílé pečivo a každý den jsem zařadila trochu pohybu. Při kontrolách jsem vždy zůstala překvapená, že mi pomohl výživový poradce pan Marek Solnička zbavit se mnoha přebytečných kil a také se mi zlepšil cholesterol a různé mé neduhy.

6.12.2017 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Barbora Zmatlíková

Co se vlastně změnilo? Konečně jsem pochopila, že musím začít hodně pít a hlavně pravidelně jíst. Svoji novou stravu jsem si neuvěřitelně rychle zamilovala. Je tak chutná a pestrobarevná. Dnes každé jídlo jím s obrovskou chutí. Nejsem po jídle a sportu unavená jako dřív. Paní Lukášová mi ukázala ten správný směr cesty, kterou bych měla jít. Já jsem šla a nelituji. Tuto cestu jsem celé roky hledala a vím, že na ní už zůstanu. Děkuji Světu zdraví. Dal mi nejen úsměv a vysněnou postavu, ale naučil mě jak se správně starat o vlastní tělo, které to nezbytně potřebuje. Je škoda, že je mezi námi stále v dnešní (uspěchané) době spousta lidí, co si to ani neuvědomuje a nechává své tělo, které denně vyčerpáváme, hladovět.

21.11.2017 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Ladislav Souček

Po půl roce už to byl téměř můj každodenní rituál a  zlepšil jsem si kondici. Celkový úbytek na váze je aktuálně - 15 kg čistého tuku, -12 cm v pase, - 8 cm v bocích. Celý život jsem byl vášnivý rybář a od 35 let na profesionální úrovni. Projel jsem celou Evropu. Nyní se rybaření věnuji jako koníčku a rád jezdím rybařit na Maledivy. Tam je ale potřeba mít kondici. Když se mi váha výrazně zvýšila až na 111 kg, tak už jsem to nestačil zvládat.

31.10.2017 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Šárka Šimková

„Tlustoprdko!“ Zase je to tu. „Máš se dobře, co?“ Následuje úšklebek, ano mám, vlastně nemám. Ale copak to chápou? Existuje na to nějaká obrana? Na venek jsem se usmívala asi jako každé dítě školou povinné procházející si svým rádoby bezstarostným dětstvím. Vevnitř jsem však brečela… Pohled do zrcadla sama na sebe mě děsil. Jsem prostě bečka. Vždyť již ve zprávě z porodnice mám uvedenou poznámku „obézní miminko“.  Vlastně jsem se měla dobře. Chutnalo mi, rodiče mi nic neodepřeli, proč taky, zjevně ve snaze vynahradit mi alespoň něco. Zlom nastal při mém první onemocnění na sklonku puberty, razantně jsem, ani ne tak svou vůli, zhubla. Poprvé v životě jsem byla hubená, toto mi však nevydrželo dlouho, opět jsem začala nabírat.

29.9.2017 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Petra Štěrbová

Sama bych nikdy nezačala!! Do Světa zdraví jsem se dostala díky mé kamarádce, která už delší dobu poslouchala moje nářky nad tím, jak jsem nespokojená se svou postavou a se svým životním stylem. Proto mi jednoho dne oznámila, že mě přihlásila na konzultaci „někam, kde mě zdravému životnímu stylu naučí“. Hned při první návštěvě pobočky v Hradci Králové jsem se díky vstřícnému přístupu Ing. Ireny Lukášové nahlásila do půlročního programu. Moje očekávání od následujících šesti měsíců byla velká. Věřila jsem, že přemůžu svou mizernou vůli a díky pravidelným kontrolám budu dbát na zdravé stravování podle jídelníčku, který mi byl vypracován na míru.

18.5.2017 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Ladislav Vaško

Jsem rád, že jsem v tom nezůstal sám. Díky podpoře rodiny, přátel a odborníků se mi podařilo si splnit svůj dlouhodobý sen a začít žít nový životní styl. Na vysoké pracovní nasazení, věčnou únavu, stres a špatné stravování mé tělo odpovědělo obezitou, zhoršeným dýcháním a nadměrným pocením. Při výššce 177 cm jsem vážil 96 kg. Jedním slovem doslova ... KOULE. Proto jsem se rozhodl změnit stravování a dopřávat si pravidelných sportovních aktivit. Váha šla dolů na skvělých 84 kg a začal jsem se cítit jako vítěz. V této fázi jsem se však začal v noci probouzet velikou chutí na sladké. Ale vše bylo v pořádku, protože jsem už nevážil 96, ale jenom 84 kg. Jak naivní ...

28.12.2016 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Jiřina Vyleťalová

Jiřina Vyleťalová - Diskuse klientů Světa zdraví Hradec KrálovéPři první návštěvě Světa zdraví mě uvítal příjemný pan Marek Solnička, ale zjištění mé váhy bylo děsivé, 122 kg. Rozebral se mnou můj jídelníček, zdravotní stav, práci, aktivity, apod. Na další schůzce mi připravil seznam potravin, které jsou pro mě vhodné, a tak jsem se snažila a dále snažím dodržovat předepsaný jídelníček. Ale musím dodat, že nestrádám a jím pravidelněji. Také se více hýbu a občas cvičím, což bylo zpočátku těžké, ale i to se lepší.

9.11.2016 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Jaroslava Lněničková

Jaroslava Lněničková - Diskuse Svět zdraví Hradec KrálovéPro návštěvu Světa  zdraví jsem se rozhodla po shlédnutí a přečtení informací na internetu. Byl to můj rychlý nápad to udělat hned. Již dlouho jsem uvažovala, jak zdravěji jíst, protože jsem měla zažívací obtíže. Chtěla jsem i upravit svoji váhu, která mi s věkem narostla.

27.7.2016 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Božena Sosnarová

Božena Sosnarová - Zkušenosti a reference klientů Světa zdraví Hradec KrálovéDobrý den jmenuji se Božena Sosnarová a je mi 68 let. Celý život bojuji s obezitou a zdravotními problémy. Strašně ráda jsem jedla tučná a nezdravá jídla, jelikož to byl nejsnadnější způsob stravování. V mém jídelníčku bylo na denním pořádku konzumovat salámy, majonézy a vepřové maso. Tento způsob stravování a fakt, že mám ze zdravotních důvodů omezenou možnost pohybu mě dostalo až na hodnotu váhy 134 kg. Diagnostikovali mi spoustu zdravotních problémů včetně cukrovky. Navštívila jsem různé doktory a odborníky, ale nikde mi nedokázali pomoci, natož sestavit jídelníček, po kterém bych se cítila lépe, neměla hlad a zhubla.

11.5.2016 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Jarmila Hrušková

Jarmila Hrušková - Zkušenosti a reference klientů Světa zdraví Hradec KrálovéDo Světa zdraví v Hradci Králové jsem se přihlásila v březnu 2015 s přáním zhubnout kvůli svému zdraví a vzhledu. Znala jsem svoji největší slabinu - řešení stresu jídlem. Cítila jsem se hodně unavená a únavu jsem zaháněla - rovněž jídlem. Jídlo bylo pro mne všelék.

10.5.2016 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Petra Ryšavá

Petra Ryšavá - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec KrálovéJe to již přes půl roku, co jsem absolvovala svoji první návštěvu ve Světě Zdraví zde u nás v Hradci Králové. Před rokem jsem přestala kouřit, což se podepsalo na mé váze spolu s mým sedavým zaměstnáním a ne mojí moc velkou vůlí se hýbat. V té době jsem úplně přestala řešit svoji váhu a i to, jak vypadám, a skončila jsem tak, že jsem nabrala na 76 kg, tedy o 14 kg, což jsem nikdy v životě neměla.

22.3.2016 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Jindra Bukovská

JJindra Bukovská - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Královémenuji se Jindra Bukovská, je mi 53 let. Jako dítě a mladá žena jsem problémy s váhou neměla, mohla jsem sníst jakékoliv množství čehokoliv, včetně sladkého, či mastného, ale na mojí postavě to nenechalo žádné stopy. Po 42. narozeninách jsem však začala přibývat, až jsem letos na jaře dosáhla váhy 85 kg při 164 cm výšky. Začala jsem mít problémy s páteří, zvýšenou hladinu cholesterolu a hraniční hladinu cukru v krvi. To pro mě bylo alarmující, vyhledala jsem pobočku Světa zdraví v Hradci Králové a po vstupní konzultaci se dohodla na půlroční spolupráci.

15.1.2016 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Renata Zmátlíková

Renata Zmátlíková - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec KrálovéDobrý den, jmenuji se Renata Zmátlíková a ráda bych vám v krátkosti povyprávěla svůj příběh o shazování svých nadbytečných kil. Důvody, proč jsem se rozhodla zkoušet různé diety a přípravky na hubnutí, jsou nasnadě. Nejen, že na mě tyto kilogramy byly vidět , ale samozřejmě se to projevilo na mých lékařských vyšetřeních a kontrolách v podobě vysokého krevního tlaku a zvýšených jaterních testů.

13.11.2015 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Jana Pořízová

Jana Pořízová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec KrálovéNa začátku to prostě už nešlo, byla jsem unavená, během noci jsem byla i 5 x vzhůru, takže jsem trpěla nespavostí a při roční kontrole mi praktická lékařka zjistila nadváhu a vysoký krevní tlak. Už mi pomalu docházelo, že není něco v pořádku. Doma mám různé velikosti oděvů, které jsem nosila dle aktuální váhy - tedy velikosti 42 až 48. Nechtěla jsem to už dále snášet, a proto jsem stále zkoušela různé diety, které se na mně podepsaly jo-jo efektem. Ke všemu tomu se přidali i rodinné problémy, náhlá úmrtí lidí mému srdci nejbližších, nevydařená těhotenství, rozchod s partnerem a v neposlední řadě i sedavé zaměstnání v 3 směnném provozu. Po čase jsem si uvědomila, že toto opravdu není ten správný směr, který bych chtěla jít.

10.11.2015 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Klára Mejsnarová

Klára Mejsnarová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec KrálovéS vyšší váhou jsem měla problémy vždy. Od dětství jsem se řadila mezi ty „tlustší děti“, kterým nejde moc tělocvik a v rodině jsem ke sportu ani příliš vedena nebyla. Na střední škole jsem navíc měla z důvodu zdravotních problémů v tělocviku omezení, a tak jsem se příliš nepohybovala. V 17ti letech jsem v tanečních vážila 65 kg, a protože jsem začala v té době chodit i se svým přítelem, kterému jsem se taková líbila, začala jsem být i já sama s váhou spokojená a přestala jsem jí řešit.

6.7.2015 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Jaroslava Mačková

Jaroslava Mačková - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec KrálovéOd malička jsem měla nadváhu a můj boj s kilogramy navíc trval, co se pamatuji. Jako malá jsem to samozřejmě moc neřešila. V dospívání mi pomohli v lázních Bludov, kde se tenkrát dětská obezita léčila. Vydržela jsem s jakž takž normální váhou až do prvního těhotenství. Mojí slabostí byly uzeniny a jídlo ve večerních hodinách. Neustále jsem bojovala a neustále prohrávala, ztrácela chuť i víru v úspěch. Vyzkoušela jsem kdeco, od mléčné diety přes dietu dle Kořínkové, cvičení, prášky na hubnutí ...

1.7.2015 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Martina Kumpoštová

Martina Kumpoštová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec KrálovéZdravím. Jmenuji se Martina Kumpoštová, je mi 46 let a před rokem jsem vážila 100 kg. Po roce mám o 10 kg méně, v pase o 12 cm méně a přes boky o 11 cm. Ale to hlavní, je mi nádherně lehce. Příčinou je jistý pan Solnička Marek, který měl velkou trpělivost a neustále vysvětloval, co a kdy jíst. To byl největší problém. Ale srovnala jsem si to v hlavě a první úbytky na sebe nedali dlouho čekat.

26.6.2015 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Monika Svatoňová

Monika Svatoňová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec KrálovéZdravím vás všechny, kteří se snažíte zhubnout. Jmenuji se Monika a je mi 40 let. Už od puberty jsem měla problémy s váhou. Několikrát se mi podařilo během "zaručených" diet zhubnout, ale vždy jsem shozená kila v průběhu několika týdnů nabrala a ještě něco navíc.

29.5.2015 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Kateřina Kožnarová

Kateřina Kožnarová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec KrálovéDo Světa zdraví jsem se rozhodla přihlásit tehdy, když moje váha dosáhla v létě 2014 90kg. Tak mladá, a tak velké číslo na váze mě až rozbrečelo. Věděla jsem, že už nejde jen o vzhled, ale také o zdraví.

27.5.2015 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Jak mi Svět zdraví vrátil sebedůvěru a radost do života

Ivana Rybenská - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec KrálovéStalo se to jednoho dubnového dne, když jsem usoudila, že bych měla se svým tělem něco začít dělat. Měla jsem v té době značnou nadváhu a necítila jsem se dobře ani po psychické stránce. Ale nevěděla jsem, jaká dieta by byla pro mne nejlepší.

20.7.2014 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Pavlína Horká

Pavlína Horká - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví VITALITY Hradec KrálovéVždy jsem měla problém s udržení váhy. Vždycky bylo snazší pomalu přibírat než hubnout. Vždycky se našlo něco, proč pravidla porušit nebo se zase začít snažit. Po střední škole jsem začala mít zdravotní problémy a díky tomu, že jsem se nemohla moc pohybovat a měla jsem spoustu léků, tak jsem to vzdala úplně.

30.6.2014 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Pavlína Vintrová

Pavlína Vintrová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví VITALITY Hradec KrálovéChtěla bych se s vámi podělit o moji zkušenost se Světem zdraví. Je mi 40 let, mám 2 dcery a při výšce 165 cm jsem měla skoro 100kg. Kila navíc jsem měla vždy, pokoušela jsem se držet různé diety, něco málo jsem shodila, ale vzápětí opět nabrala, plus nějaké to kilo navíc.

6.5.2014 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Martin Vlasák

Martin Vlasák - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví VITALITY Hradec KrálovéDobrý den, jmenuji se Martin Vlasák a je mi 25 let. V jeden čas jsem hodně přibral na váze. Bylo mi jasné, že to takhle dále nejde a začal jsem držet dietu. Váha šla dolů. Pak jsem začal jíst normálně a přišel jojo efekt. Nakonec se moje váha zastavila okolo 115kg. Což bylo méně než před mojí vlastní dietou, ale stále to byla nadváha ničící moje zdraví. Točil jsem se v bludném kruhu.

30.4.2014 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Alena Kailová

Alena Kailová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví VITALITY - Hradec KrálovéMůj celoživotní  boj s nadváhou jsem vzdala asi před deseti lety.  S přibývajícími roky jsem si začala zdůvodňovat, proč už to nejde (věk, přechod, rodinná dispozice atd.). Jenže vyvstal problém – nutnost operace žil a lékařem nařízené snížení  hmotnosti  o 20 kg. V první chvíli jsem si myslela, že se s panem doktorem vidíme naposled.  20 kg pro mě byl nepředstavitelný úkol.

13.12.2013 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Alena Šífová

Alena Šífová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec KrálovéDěkuji Martině Bartošové za milý přístup a pochopení! S nadváhou bojuji téměř celý život. Občas se mi něco málo podařilo shodit, ale za čas bylo vše zase zpátky. K nadváze se začaly přidávat potíže. Vysoký krevní tlak, artróza kolena a samozřejmě celková únava.

20.6.2013 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Blanka Štěpánová

Blanka Štěpánová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec KrálovéMůj příběh není ničím ani tak moc zvláštní, ani zajímavý. Odjakživa jsem si přála být štíhlá, pružná, krásná, zkrátka přitažlivá a to se mi docela dlouhá léta dařilo, protože sport byla moje velká záliba a v tělocvičně jsem byla jako doma. Měla jsem ale už odmlada obavy, že to tak nebude pořád, když jsem se podívala na svoji mamku, která byla jak koulička a podle fotek i vyprávění jsem věděla, že také trávila spoustu času po tělocvičnách a byla kdysi jako proutek. 

20.6.2013 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

David Novák

David Novák - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec KrálovéPřed 2 lety se náš syn David dostal do let /10let/, kdy mu začalo záležet na názorech ostatních dětí. Jelikož byl silnější postavy, nebyl v tělocviku tak pohyblivý a zdatný a děti se mu začaly smát. Chtěli jsme mu pomoci a hledali jsme pro něho nějaké řešení.

20.6.2013 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Vladimír Kalous

Vladimír Kalous - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec KrálovéMůj příběh se začal psát začátkem srpna 2012. Vlastně to začalo o mnoho roků dříve. Moje míry tenkrát byly – 70 kg, 170 cm a pohybová činnost - vrcholový závodní sport. Po ukončení závodní činnosti jsem zmírnil pohyb, ale nezmírnil jsem bohužel dávky potravin. Až jsem si jednou stoupl na váhu v jednom obchoďáku, kde mi vypadl lístek s číslem 94. Byl to šok, nikomu jsem nic neřekl a celý den jsem nemluvil.

11.3.2013 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Bohumil Kuba, 60 let

Bohumil Kuba - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec KrálovéVideo reference pana Bohumila Kuby, který hovoří o svých zkušenostech a výsledcích ve Světě zdraví ...

8.3.2013 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Věra Kusá, Jablonné nad Orlicí

Věra Kociánová - nutriční specialistka Světa zdraví Hradec KrálovéKdyž jsem přišla do Světa zdraví, připadala jsem si tlustá, neustále jsem byla unavená a hlavně jsem neměla rovnoměrně rozložené jídlo během dne. Chodila jsem několikrát týdně cvičit, ale když jsem přišla domu, nacpala jsem do sebe, co bylo po ruce. Mojí „drogou" bylo sladké, mohla jsem ho jíst pořád, ráno i večer. Po sladkém obědě jsem si s klidem dala zákusek. Vyzkoušela jsem pár diet typu jíst jen jednou za den, nebo nejíst skoro nic, zhubla jsem, ale ne moc a hlavně když jsem začala normálně jíst, všechno šlo zpátky včetně pár kil navíc.

5.12.2012 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Jaroslava Sajdlová, Hradec Králové

Jaroslava Sajdlová, Hradec KrálovéS nadváhou jsem se trápila dlouho, vlastně díky rodinným dispozicím celý život. Dříve to spravila "dieta" - hladovka, ale s přibývajícími léty jsem se za pomoci permanentního hladu a jo jo efektům dopracovala k hmotnosti, která mi působila zdravotní potíže, zejména zvýšenou hladinu cukru, cholesterolu a stále častěji se ozývaly bolesti kloubů a další potíže. Ve skrytu duše jsem doufala, že si s tím nějak poradím sama, ale nešlo mi to.

4.12.2012 | Rubrika: Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535
Fyzická osoba podnikající registrovaná v RŽP Úřadu městské části Praba 10

Fotogalerie

Konzultační místnost Světa zdraví Hradec Králové

Oblíbené odkazy