OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Tým Světa zdraví Hradec Králové

Tým Světa zdraví Hradec Králové

Kateřina Cermanová - asistentka

Pro Svět zdraví pracuji již přes 5 let a stále je to práce, která mě baví. Je příjemné sledovat, jak se firma vyvíjí a stále zdokonaluje služby. Ke správné životosprávě jsem měla vždy blízko, avšak po 5-ti letech práce po boku našich specialistů tento pojem dostal zcela jiný rozměr.

Klára Pavlíková - asistentka

Pozice asistentky ve Světě zdraví mne tak velice zaujala. Ihned jsem věděla, že kombinace kancelářské práce a komunikace se zákazníky v oblasti stravy a životního stylu je přesně ta práce, kterou budu dělat ráda a s nadšením.

Bc. Lenka Balcarová - výživová specialistka

Bc. Lenka Balcarová - výživová poradkyně Světa zdraví Hradec KrálovéV životě  jsem chtěla dělat něco, co mě baví. Poradenství ve výživě mě naplňuje. Dělá mi radost předávat své znalosti a pomáhat tak se změnou životního stylu svým kamarádům či klientům.

Ing. Irena Lukášová - výživová specialistka

Ing. Irena Lukáčová - Specialistka Světa zdraví VITALITY - Hradec KrálovéMá cesta ke zdravému životnímu stylu. Jako inženýrka ekonomie jsem se celkem přirozeně začala věnovat finančnímu poradenství. Vždyť peníze jsou důležité pro každého z nás.

Marek Solnička - výživový specialista

Marek Solnička - Specialista Světa zdraví VITALITY - Hradec KrálováSprávný způsob života a stravování mne začal zajímat na střední škole, kdy jsem jako dost mých vrstevníků, měl nějaké to kilo navíc. Začínalo mi vadit jak vypadám a chtěl jsem s tím něco udělat. Pohybu jsem měl dost, ale stravu jsem neřešil. Pochopil jsem, že pokud chci něco změnit, musím začít právě u správné stravy. Začal jsem se tedy zajímat o to, co bych měl jíst, abych pomalu ale zdravě shodil ta přebytečná kila a už je zpět nenabral. Tedy začal nový životní styl, který má smysl. 

Ing. Kateřina Sedláčková - výživová specialistka

Motto: „Nikdy Ti není dáno přání, aniž by Ti současně nebyla dána síla jej splnit. Možná však pro to budeš muset těžce pracovat.“

Mgr. Michaela Šolínová - výživová specialistka

Na rodičovské dovolené jsem našla prostor si doplnit potřebné vzdělání a splnila si sen stát se výživou poradkyní. Pokud potřebujete pomoci na Vaší cestě ke štíhlosti a zdraví, jsem tu pro Vás. :-)

Olga Štulírová - výživová specialistka

Stala se ze mne výživová poradkyně a trenérka zdravotního cvičení. Má práce mne velice zajímá, naplňuje a baví. Ke každému člověku přistupuji s empatií k jeho životnímu příběhu. Vím, že je naprosto jedinečný.

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535
Fyzická osoba podnikající registrovaná v RŽP Úřadu městské části Praba 10

Fotogalerie

Konzultační místnost Světa zdraví Hradec Králové

Oblíbené odkazy