OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Tým Světa zdraví Hradec Králové

Tým Světa zdraví Hradec Králové

Kateřina Kotová - asistentka

Kateřina Kotová - Asistentka Světa zdraví Hradec KrálovéK práci na pozici asistentky ve Světě zdraví jsem se dostala velkou šťastnou náhodou. Původně jsem se hlásila na post specialistky, ovšem potvrdila se moje myšlenka, že základní vzdělání v oblasti zdravé výživy ze střední hotelové školy je silně nedostačující a nemůže konkurovat našim specialistům. Štěstí stálo při mně a zrovna se mělo uvolnit místo asistentky. Po popisu náplně práce jsem měla jasno. To je ta práce, kterou bych dělala ráda.

Anna Kosařová - asistentka

Dobrý den, jmenuji se Anna Kosařová. Většina lidí mě zná jako fanouška aut a motorek a tomu odpovídá i mé vzdělání. Dále mě však baví fotografování, jídlo a sport. Motory jsem si proto nakonec nechala pouze jako koníček a zamířila k oblíbenému jídlu. Svět zdraví byla tedy jasná volba, protože zde člověk přijde na spoustu dalších skvělých jídel a může u toho být i zdravý a ve formě. 

Ing. Irena Lukášová - nutriční specialistka

Ing. Irena Lukáčová - Specialistka Světa zdraví VITALITY - Hradec KrálovéMá cesta ke zdravému životnímu stylu. Jako inženýrka ekonomie jsem se celkem přirozeně začala věnovat finančnímu poradenství. Vždyť peníze jsou důležité pro každého z nás.

Bc. Lenka Balcarová - nutriční specialistka

Bc. Lenka Balcarová - výživová poradkyně Světa zdraví Hradec KrálovéV životě  jsem chtěla dělat něco, co mě baví. Poradenství ve výživě mě naplňuje. Dělá mi radost předávat své znalosti a pomáhat tak se změnou životního stylu svým kamarádům či klientům.

Marek Solnička - nutriční specialista

Marek Solnička - Specialista Světa zdraví VITALITY - Hradec KrálováSprávný způsob života a stravování mne začal zajímat na střední škole, kdy jsem jako dost mých vrstevníků, měl nějaké to kilo navíc. Začínalo mi vadit jak vypadám a chtěl jsem s tím něco udělat. Pohybu jsem měl dost, ale stravu jsem neřešil. Pochopil jsem, že pokud chci něco změnit, musím začít právě u správné stravy. Začal jsem se tedy zajímat o to, co bych měl jíst, abych pomalu ale zdravě shodil ta přebytečná kila a už je zpět nenabral. Tedy začal nový životní styl, který má smysl. 

Lukáš Vaníček - nutriční specialista

Lukáš Vaníček - výživový poradce Světa zdraví Hradec KrálovéNejvíce mě asi baví ty pohledy lidí, kteří se vrátí zpátky. Ať už je to po tréninku, výživové konzultaci, masáži nebo nějaké přednášce. Věta „Teda Luke, mě to tak motivovalo, že jsem si hned ráno udělal super snídani“ je opravdu k nezaplacení. Potřebuji vidět, že má práce má smysl.

Gabriela Voříšková - výživová specialistka

Touha předávat svoje vlastní zkušenosti, poznatky a vědomosti i dalším lidem mne přivedla k tomu, že jsem absolvovala kurz výživového poradce. Ve Světě zdraví budu ráda pomáhat všem, kterým není zdraví lhostejné. Nikdy není pozdě!

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 350.163 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví VITALITY
Šimkova 1224
500 03 Hradec Králové
734 733 535
76245594

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

TOPlist

Certifikát Prověřená firma

Fotogalerie

Svět zdraví VITALITY Hradec Králové

Oblíbené odkazy