OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Kariéra

Kariéra

Do svého týmu aktuálně hledáme nové kolegy či kolegyně na níže uvedené pozice. Budete-li mít o některou z těchto pozic zájem a splňujete-li požadované předpoklady, zašlete nám, prosím, Váš životopis s fotografií na emailovou adresu cv@svet-zdravi.biz. Vybrané uchazeče pozveme k osobnímu pohovoru na pobočku. Děkujeme a těšíme se na Vás!

Podívejte se na krátké video, jak se dívají na práci ve Světě zdraví některé naše výživové specialistky: 

Výživový specialista

Volné místo výživového specialisty Světa zdraví Hradec KrálovéDo našeho týmu specialistů hledáme nadšené aktivní přiznivce zdravé stravy a zdravého životního stylu, kteří budou rádi pomáhat našim klientům a budou se rádi neustále vzdělávat v oboru. U nás nemusíte složitě shánět klienty. To je naše starost. Od vás očekáváme pouze profesionální péči, aby si u nás naši klienti splnili svá přání a potřeby a vyřešili problémy, které je trápí.

29.12.2018 | Rubrika: Kariéra

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535
Fyzická osoba podnikající registrovaná v RŽP Úřadu městské části Praba 10

Fotogalerie

Certifikát prověřená společnost 2016

Oblíbené odkazy