OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Zdeněk Vaníček, Vernéřovice

Po mých dlouhodobých problémech s kolenním kloubem mě ortoped postavil před jasnou situaci a to buď zhubnu, nebo moje případná operace s výměnou kolenního kloubu nebude mít dlouhého trvání  - to znamená neperspektivní.

Po tomto sdělení jsem se rozhodl s tímto problémem něco udělat. Na internetu jsem objevil nabídku firmy Svět zdraví, poté jsem se objednal na konzultaci, kde mi slečna Jana Netíková vysvětlila všechny záludnosti mého hubnutí. Po vzájemné poradě jsem uzavřel smlouvu na jeden rok.

Jezdil jsem na dohodnuté konzultace, kde mě sl. Netíková směrovala, jakým způsobem mám upravit svůj jídelníček a svoje aktivity.

Po ročním snažení se moje váha snížila o 35 kg. Moje vstupní váha byla 137,5 kg. Konečná váha je 102 kg. Tohoto úspěchu jsem dosáhl za vydatné podpory své rodiny a hlavně pomocí slečny J. Netíkové, čímž nejen ji ale i celému Světu zdraví z celého srdce děkuji.

Vaníček Zdeněk

Vernéřovice 3. 10. 2012

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535
Fyzická osoba podnikající registrovaná v RŽP Úřadu městské části Praba 10

Fotogalerie

Tým Světa zdraví na akci NightRun 2016 v Hradci Králové

Oblíbené odkazy