OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Veronika Jeřábková 

Je mi 21 let a studuji vysokou školu, obor Všeobecná sestra. V podstatě celou střední školu mě trápila nadváha. Za vyloženě hubenou jsem se mohla považovat asi pouze v sedmé třídě, kdy jsem o svou „pneumatiku“ kolem bříška přišla tím, že jsem se vytáhla do výšky.

Dříve mě moje tloušťka trápila spíše kvůli vzhledu. V podstatě všechny moje kamarádky jsou krásné a štíhlé, tím pádem jsem si vedle nich často připadala nehezká. Postupem času a hlavně nabíráním zkušeností ve škole a v praxi jsem ale zjistila, že nadváha není problém pouze vzhledu, ale taky zdraví. A ačkoliv mě momentálně žádné závažné zdravotní problémy netrápí, mohly by se velmi rychle objevit. To je důvod, proč jsem využila poukázku, kterou původně dostal můj tatínek, a zašla jsem do Světa zdraví.

Byla jsem svěřena do péče mojí nejlepší výživové poradkyně Ing. Ireny Lukášové a nemůžu si vůbec na nic stěžovat. Kila, která jsme spolu shodily, šla dolů sice na můj vkus relativně pomalu – nebylo to ze dne na den – ale nevracela se zpět. Ze začátku jsem shodila pouze 5 kg, což bylo daleko od mého cíle, postupně jsem se ale dopracovala do váhy o 10 kg menší a to se mému vysněnému cíli blížilo o něco slibněji.

Nejlepší na celé téhle akci bylo to, že o mě bylo skvěle postaráno. Jsem v jídle velmi vybíravá, takže připravit a upravovat jídelníček pro mě, je – dovolím si říct – nadlidský výkon. Paní Lukášová to ale zvládala na jedničku. Vycházela mi ve všem vstříc a dělala, co mohla, aby uspokojila moje chuťové pohárky a zároveň mě zbavila kil navíc. Navíc jsem rozhodně vůbec nehladověla, naopak jsem kolikrát dostala „vynadáno“, že jím příliš málo. Další pro mě velkou výhodou je fakt, že s ubývajícími kily a po dopití detoxu, který jsem na začátku dostala, se mi obnovovala moje ztracená energie a měla jsem mnohem víc chuti a síly zapojit do hubnutí i aktivní pohyb, který je taky velmi důležitý, aby výsledky byly takové, jaké chceme.

Poslední výhoda je tak trochu mimo hubnoucí program, myslím ale, že se na mých výsledcích také velmi podepsala. Je to dobrá nálada a pozitivní myšlení. Po každém sezení s paní Lukášovou jsem odcházela velmi pozitivně naladěná, plná energie, jak psychické, tak fyzické a především jsem odcházela namotivovaná zbavit se dalších kil a nabrat další sílu.

Mnohokrát mojí nejlepší výživové poradkyni Ireně Lukášové děkuji a jsem ráda, že jsem měla možnost ji poznat a nechat ji se o mě starat. :-)

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535
Fyzická osoba podnikající registrovaná v RŽP Úřadu městské části Praba 10

Fotogalerie

Certifikát prověřená společnost 2016

Oblíbené odkazy