OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Věra Kusá, Jablonné nad Orlicí

5 kilo navíc je znát...

Když jsem přišla do Světa zdraví, připadala jsem si tlustá, neustále jsem byla unavená a hlavně jsem neměla rovnoměrně rozložené jídlo během dne. Chodila jsem několikrát týdně cvičit, ale když jsem přišla domu, nacpala jsem do sebe, co bylo po ruce. Mojí „drogou" bylo sladké, mohla jsem ho jíst pořád, ráno i večer. Po sladkém obědě jsem si s klidem dala zákusek. Vyzkoušela jsem pár diet typu jíst jen jednou za den, nebo nejíst skoro nic, zhubla jsem, ale ne moc a hlavně když jsem začala normálně jíst, všechno šlo zpátky včetně pár kil navíc. Věra Kociánová - Výživová poradkyně Světa zdraví Hradec Králové

Teď po 2 měsících hubnutí si připadám mnohem lépe, vím co je pro mě zdravé a co kdy jíst, když přijdu ze cvičení, můžu si dát i druhou večeři po které nic nepřiberu. Dříve jsem málo pila, někdy jen 1 litr denně a tím jsem si ubližovala, dodržovat pitný režim pro mě teď není takový problém, nosím v kabelce láhev s vodou a ve volné chvíli se napiju. S paní doktorkou jsme vyřešily i problém mého přejídání sladkým, mohu si dát něco sladkého po obědě, sladká tečka. Alkohol jsem také nemusela vypustit, jen omezit. Když jdeme s přáteli někam posedět, dám si skleničku vína. Dříve jsem pila tvrdý alkohol, po kterém ráno bolí hlava a kolikrát i žaludek. Víno mi chutná a je to pro mě výborná a zdravější náhrada.

Konfekční velikost se mi zmenšila o dvě čísla, čím se mi zvýšilo sebevědomí a celková chuť do života. Naučila jsem se kdy co jíst a pravidelností sem dokázala, že hubnout není jíst co mi nechutná, nebo jíst málo, ale jíst zdravě a nepřejídat se. Rozhodovala jsem se dlouho, zda do toho jít nebo ne a věřte mi, stojí to za to ;o) 

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535

Fotogalerie

Certifikát Prověřená společnost 2017

Oblíbené odkazy