OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Tereza Simonová

Proč jsem vás nepotkala dříve? 

Patřím mezi ženy, které se s váhou potýkají celý život. Tedy přesněji od porodu mé dcery. Nikdy jsem nepatřila mezi nejhubenější, ale po porodu mi zůstalo dalších 22 kg navíc. Při své výšce 168 cm jsem se dopracovala na váhu 88kg. Moje pokusy o zhubnutí zafungovaly vždy na chvíli – podařilo se mi vždy shodit poměrně rychle 10 kg. Ale tak rychle jak jsem je shodila, jsem je zase nabrala. Přičítala jsem to své slabé vůli. Nyní vím, že tomu tak nebylo.

Chyběl mi systém, jak zkombinovat vaření pro rodinu, pravidelnost ve stravě, vyváženost stravy i pohyb. Zkrátka bylo toho hodně, co bych si měla hlídat a to jsem nestíhala. Děkuji specialistům ve Světě zdraví, že mi právě takový režim pomohli objevit. Nyní je to půl roku, kdy do Světa zdraví docházím. Nejen, že mám dole již 18kg, ale pro mě je právě nejdůležitější to, že mohu nastavený režim dodržovat. Pevně věřím, že to zvládnu i dlouhodobě.

Chci vám moc poděkovat za to, že jste! 

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535
Fyzická osoba podnikající registrovaná v RŽP Úřadu městské části Praba 10

Fotogalerie

Certifikát kalibrace tělesného analyzátoru TANITA

Oblíbené odkazy