OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Soňa Šafářová

Asi nejsem první ani poslední žena, která po návratu z mateřské do práce začala pomalu, ale nenápadně nabírat kila. Bohužel sedavé zaměstnání a každodenní odpolední spěch s chodem rodiny mi sebral veškerý čas a sílu se s tím nějak poprat. Kila šla nahoru a já si pořád říkala, že až se vše zaběhne, tak s tím začnu něco dělat. Věděla jsem o kilech navíc, ale tiše jsem si namlouvala, že to zatím není zas tak vidět a opět jsem to stále odkládala s výmluvou: „až bude čas, tak s tím začnu bojovat“. Moje hmotnost se došplhala až na pro mne šílených 67 kg (+10 kg nad mou obvyklou váhu), které jsem měla před sedmi lety při odchodu z porodnice. Naštěstí mám kolem sebe i upřímné kamarádky a tak jsem si jednoho dne vyslechla tu osudnou větu: „musím Ti říct, že jsi teda docela hodně přibrala“. Ha a je to tady, nevidím to jen já, ale i okolí.

Začala jsem hubnout sama doma s pocitem, že to přeci nebude tak těžké, ale bylo. Prvních pár kil se mi sice podařilo zhubnout bez pomoci, jen vyloučením většího množství sladkostí. Jenže dál už to moc nešlo a to jsem začala doma i cvičit. Manžel viděl, jak mě to trápí a chtěl mi pomoct. Přišel s návrhem, že mi jako dárek k narozeninám zaplatí návštěvy ve Světě zdraví. Nemusel mě dlouho pobízet. Sama jsem už na jejich stránky několikrát zavítala a sama pro sebe si stále říkala, to přeci nemůže být nic složitého sama si doma upravit jídelníček a zhubnout.

Všude na internetu je plno rad, jak uspořádat jídelníček a půjde to samo, ale nešlo. Moje strava ani před zahájením „hubnutí pod dohledem“ nebyla nijak špatná, doma již několik let běžně používáme zdravé suroviny. Ale až ve Světě zdraví jsem pochopila, jak správně potraviny kombinovat, čemu dát větší prostor a co konzumovat v kterou denní hodinu. 

A co mi Svět zdraví dal? Přešla mě únava, postupně i nepřekonatelný pocit, že musím už dopoledne svačit a hlavně se dostavil ten blažený pocit ubývajících kil. Po dobu návštěv jsem neměla pocit, že mám hlad a musím tvrdě dřít, aby se dostavil výsledek. Konečně zas obléknu své oblečení, nestydím se jít v plavkách k vodě a hlavně věřím, že mám šanci to ještě trochu vylepšit.

Takže dnes se můžu pochlubit, že za půl roku mám dole 7 kg tuku, o 7,5 cm méně v pase a o 6 cm méně na bocích. Ano, nejsou to žádná velká čísla, ale k mé spokojenosti to stačí a za těch 6 měsíců jsem dosáhla svého stanoveného cíle. A musím se přiznat, že i přes všechny ty úpravy stravy jsem se nevzdala svých prohřešků se sladkostmi a i tak to funguje.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535
Fyzická osoba podnikající registrovaná v RŽP Úřadu městské části Praba 10

Fotogalerie

Certifikát Prověřená společnost 2017

Oblíbené odkazy