OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Simona Kissová, Hradec Králové

Jak jsem začala hubnout. Mnohokrát jsem se snažila zhubnout a výsledky byly všelijaké, ale hlavně ne uspokojivé. Když má váha dosáhla 75 kg, rozhodla jsem se s tím udělat rázný konec. V té době jsem náhodou šla okolo Světa zdraví v Hradci Králové, vzala jsem si letáček a druhý den se objednala na konzultaci. Moje výživová poradkyně paní Mgr. Věra Kociánová se mě moc mile ujala a po dobu tří měsíců trpělivě učila, jak se správně stravovat a hlavně se o jídle naučit přemýšlet. Neříkám, že je to jednoduché, ale výsledky mluví za vše. Zhubla jsem 6 kg, v pase se mi objem snížil o 10 cm a přes boky o 8 cm. Mohla jsem ze skříně vytáhnout kalhoty, do kterých se zase vejdu a je to nádherný pocit.Další pozitivní věc je, že jsem se zbavila dlouhodobých problémů se zácpou. Chci vydržet a ještě pár kilo dát dolů. Motivací mi bude, že se mohu chodit kontrolně vážit do Světa zdraví. Děkuji paní Kociánové za pomoc a laskavé a trpělivé vedení.Všem, kteří chtějí s nadbytečnými kily bojovat, mohu Svět zdraví vřele doporučit. Stojí to za trochu námahy.

Simona Kissová

47 let

Hradec Králové

Simona Kissová, Hradec Králové

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535
Fyzická osoba podnikající registrovaná v RŽP Úřadu městské části Praba 10

Fotogalerie

Svět zdraví Hradec Králové

Oblíbené odkazy