OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Šárka Šimková

„Tlustoprdko!“ Zase je to tu. „Máš se dobře, co?“ Následuje úšklebek, ano mám, vlastně nemám. Ale copak to chápou? Existuje na to nějaká obrana? Na venek jsem se usmívala asi jako každé dítě školou povinné procházející si svým rádoby bezstarostným dětstvím. Vevnitř jsem však brečela… Pohled do zrcadla sama na sebe mě děsil. Jsem prostě bečka. Vždyť již ve zprávě z porodnice mám uvedenou poznámku „obézní miminko“.  Vlastně jsem se měla dobře. Chutnalo mi, rodiče mi nic neodepřeli, proč taky, zjevně ve snaze vynahradit mi alespoň něco. Zlom nastal při mém první onemocnění na sklonku puberty, razantně jsem, ani ne tak svou vůli, zhubla. Poprvé v životě jsem byla hubená, toto mi však nevydrželo dlouho, opět jsem začala nabírat.

Další zlom nastal na sklonku dospělosti, první lásky, snaha zalíbit se. Lehce podporovaná přívalem amerických seriálů jsem si vtloukla do hlavy že musím zhubnout. Povedlo se mi to, ale za jakou cenu. Opět zdravotní problémy, ale tentokráte daleko horší a mou vlastní vinou, trpěla jsem bulimií, nastal druhý extrém, z oplácané dívenky se stala dospělá kostra obalená kůží. Můj zdravotní stav mne donutil vyhledat odbornou lékařskou pomoc. Váha šla opět nahoru.

Nikdy jsem nebyla hubená jak bych si představovala, ale život plynul dál, potkala jsem životního partnera, těhotenství vystřídalo mateřství, jenže za tuto dobu ručička na váze postupně ukazovala stále větší číslo. Ano, nabrala jsem neuvěřitelných 25 kg, vzpomínky z dětství byly opět realitou, do zrcadla jsem se podívat nemohla, oblečení mi bylo malé.

Ne, takto nemohu, musím se sebou něco dělat, chci se líbit zase sama sobě. V porodnici jsem nechala 11 kg, ale zbylych 14 už neslo. Vyhledala jsem odbornou pomoc v podobě výživového poradce Marka Solničky a také fitness trenéra. Dostala jsem na míru sestavený jídelníček, stejně tak i tréninkový plán. Od začátku jsem věřila, že to dokážu. Po pár týdnech se dostavil kýžený efekt. Ručička váhy se přece jen umoudřila a začala klesat. Byla jsem motivována pořád víc a víc. Pravidelně jsem chodila na sezení s poradcem, kdy byl vždy upraven jídelníček, přidány další tipy a rady. Stejně tak i tréninkový plán byl upravován. Ručička dále klesala, až klesla o neuvěřitelných 20 kg. Cítím se báječně, je mi dobře, nestydím se vyjít na ulici, natož sama před sebou. Ano, je to dřina, ale opravdu stojí za to!

  

 Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

 

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535
Fyzická osoba podnikající registrovaná v RŽP Úřadu městské části Praba 10

Fotogalerie

Recepce Světa zdraví Hradec Králové

Oblíbené odkazy