OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Renata Zmátlíková

Dobrý den, jmenuji se Renata Zmátlíková a ráda bych vám v krátkosti povyprávěla svůj příběh o shazování svých nadbytečných kil. Důvody, proč jsem se rozhodla zkoušet různé diety a přípravky na hubnutí, jsou nasnadě. Nejen, že na mě tyto kilogramy byly vidět , ale samozřejmě se to projevilo na mých lékařských vyšetřeních a kontrolách v podobě vysokého krevního tlaku a zvýšených jaterních testů. Renata Zmátlíková PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

To mě tedy náležitě vylekalo, a proto jsem se rozhodla absolvovat různé diety a požívat „zaručené spalovače tuků“. A samozřejmě i zakoupit různé „mučící stroje“ – rotoped, vibrační desku, apod. 

Výsledek? Samozřejmě se dostavily jojo efekty, nervozita, lékařské testy se nezlepšovaly a sportovní náčiní zůstalo stát kdesi v rozích místností. Zkrátka a dobře dostala jsem se do stadia, kdy jsem začala pomalu ale jistě rezignovat na veškeré diety a cvičení.

Den zlomu. Jednoho srpnového dne roku 2014 jsem potkala svoji dávnou známou, se kterou jsem se delší čas neviděla. Zajímavý je průběh onoho setkání, kdy jsme se sice na sebe podívali, ale já si kráčela dál s tím, že nevím, kam tohoto člověka zařadit. Skutečně až po nějaké době jsem si uvědomila, kdo to je a jak se rapidně změnila, že jsem ji ani nepoznala. Vrátila jsem se tedy k této osobě, abych se přesvědčila.

A skutečně, byla to ona. Důvody, proč jsem ji nepoznala, si jistě odvodíte sami. Prostě byla úplně jiná, štíhlá, vyrovnaná, sebejistá žena, ze které vyzařovalo zdraví a spokojenost se sama sebou. A to mě přátelé tak nakoplo, že jsem po několikaminutovém rozhovoru a předání kontaktů pochopila, kudy povede moje cesta.

Tedy cesta do Světa zdraví. Ráda bych tedy touto cestou vyzdvihla profesionální práci personálu Světa zdraví, kde mi ukázali onu pověstnou cestu, po které je dobré jít a způsob, který skutečně funguje. Slova díků nevyváží moji vděčnost a upřímnou úctu Světu zdraví, ale přesto ...

Děkuji, děkuji, děkuji, ...

Renata Zmátlíková PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové Renata Zmátlíková PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535
Fyzická osoba podnikající registrovaná v RŽP Úřadu městské části Praba 10

Fotogalerie

Konzultační místnost Světa zdraví Hradec Králové

Oblíbené odkazy