OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Radka Řeháková

Můj příběh začal více jak před rokem. Na internetu jsem si přečetla zprávu o diagnostice, což mě motivovalo, abych učinila první krok. Vyšetření a podpora okolí mi dalo impulz k tomu, abych se pustila do ročního programu. Sama jsem si začala šetřit peníze ze svátku a narozenin. Na Vánoce jsem doufala, že dostanu nějaké finance, abych si už mohla zajednat první kontrolu. K velkému překvapení mi manžel doplatil zbytek ceny a tajně dohodl první termín návštěvy ve Světě zdraví (sama bych konkrétní datum chvíli odkládala - není třeba oddalovat). :-)

Výsledkem ročního konzultování a příjemného setkávání s paní Bc. Lenkou Balcarovou bylo, že jsem kilogram po kilogramu, centimetr po centimetru ubývala a nabývala přesvědčení, že pustit se do hubnutí se Světem zdraví je nezaplatitelná zkušenost. Celkově jsem zhubla 35 kg, zeštíhlela o 40 cm v pase a o 18 cm přes boky.

Co je pro mě nejdůležitějším poznatkem? Proč jíst potraviny, které mému tělu neprospívají. Proč své tělo plnit vším možným (jako popelnici)? Co takhle naslouchat, co je pro mě nejlepší a vybírat si kvalitní potraviny a hlavně pravidelně jíst. Nyní mám mnohem více energie, cítím se jako nový člověk a vidím, že být „menší“ je opravdu osvobozující.

Přeji vám hodně radosti, humor do všeho co děláte a brzké obnovení staro - nového šatníku!

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535
Fyzická osoba podnikající registrovaná v RŽP Úřadu městské části Praba 10

Fotogalerie

Konzultační místnost Světa zdraví Hradec Králové

Oblíbené odkazy