OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Proč Svět zdraví?

Proč právě Svět zdraví?

Proč právě do Světa zdraví?Na trhu existuje celá řada různých poradců a firem, které nabízejí zaručené zhubnutí. Jistě si tedy kladete otázku, proč byste měli využívat služeb právě naší firmy. Jak rozpoznat skutečné profesionály, kteří mi mohou reálně pomoci od těch, kde budu jen ztrácet čas a vyhazovat peníze? Doporučujeme vám zamyslet se nad následujícími otázkami:

Poskytuje firma poradenství zdarma nebo za velmi nízkou cenu?

To je jistě lákavé. Ale protože každá firma musí z něčeho žít, je jasné, že taková firma bude pravděpodobně vydělávat na prodeji potravinových doplňků. Ty samy o sobě mohou být velmi dobré, ale bez dalších změn ve stravování a vašem životním stylu vám těžko přinesou trvalé výsledky. Tedy dokud budete od firmy nakupovat její výrobky, možná budete mít nějaké výsledky. Jakmile přestanete, budete na tom stejně jako předtím. To je pro takovou firmu velmi atraktivní obchodní model, ale co pro vás?

Kde a s jakým vybavením poskytuje firma své služby?

Má Vámi vybraný poradce vlastní provozovnu? Nebo poskytuje své služby někde ve fitcentru či dokonce v kavárně? Má standardní otevírací dobu, nebo svou činnost vykonává jen na částečný úvazek po své práci? Je na webových stránkách uvedena plná adresa, nebo jen email a telefon? Je provozovna blízko vašemu bydlišti, nebo budete v případě potřeby cestovat desítky, neřkuli stovky kilometrů? Svět zdraví VITALITY - zdravé hubnutí Hradec Králové

Jaké vybavení má poradce k dispozici? Bude analýzu vašeho těla provádět na obyčejné osobní váze za 3.000 Kč, nebo na profesionálním tělěsném analyzátoru certifikovaném pro zdravotnictví? 

Jaké zázemí má váš poradce?

Jedná se o osamělého fanouška zdravé výživy, který absolvoval několikadenní kurs, nebo jde o firmu, která pracuje s uceleným systémem zaštítěným lékařskou radou? S kým bude váš poradce konzultovat vaše případné zdravotní problémy nebo neúspěchy?

Z jakých podkladů a informací vychází váš poradce?

Pracuje s biochemickým vyšetřením? Provádí podrobnou analýzu vašeho zdravotního stavu, stravovacích návyků, pohybových aktivit a životního stylu? Nebo vám vytvoří standardní jídelníček bez ohledu na vaše individuální potřeby? Jedná se o jídelníček na pár dnů, nebo o plán, který můžete využívat dlouhodobě? Budete chtít platit za zpracování jídelníčku stále dokola, nebo se raději naučíte, jak si správně jídelníček sestavit dle vašeho konkrétního metabolického typu?

Obsahuje nabídka vašeho poradce líbivé, ale nesplnitelné sliby?

Například že se nemusíte vůbec hýbat, že zhubnete 10 kg za měsíc, jedná se o bezkonkurenční cenu, apod.? My vám na rovinu říkáme, že bez vašeho úsilí, času a prostředků nebude možné uskutečnit zásadní změny ve vašem životě, které by vedly k trvalému a zdravému úbytku váhy a celkovému zlepšení vašeho zdravotního stavu. Nadváha také nevzniká ani za týden ani za měsíc. Je to obvykle výsledek dlouhodobě nevhodné stravy a nedostatku pohybu.

Jak to děláme my ve Světě zdraví, to si můžete přečíst na těchto stránkách, nebo na www.svet-zdravi.cz. Jistě se rozhodnete správně a bude-li to rozhodnutí pro spolupráci s námi, bude nám velkou ctí a potěšením Vám napomoci ke splnění vašich přání a cílů. Zaregistrovat ne bezplatnou diagnostickou konzultaci v naší poradně se můžete ZDE.

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535
Fyzická osoba podnikající registrovaná v RŽP Úřadu městské části Praba 10

Fotogalerie

Recepce Světa zdraví Hradec Králové

Oblíbené odkazy