OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Petra Štěrbová

Sama bych nikdy nezačala!! Do Světa zdraví jsem se dostala díky mé kamarádce, která už delší dobu poslouchala moje nářky nad tím, jak jsem nespokojená se svou postavou a se svým životním stylem. Proto mi jednoho dne oznámila, že mě přihlásila na konzultaci „někam, kde mě zdravému životnímu stylu naučí“.

Hned při první návštěvě pobočky v Hradci Králové jsem se díky vstřícnému přístupu Ing. Ireny Lukášové nahlásila do půlročního programu. Moje očekávání od následujících šesti měsíců byla velká. Věřila jsem, že přemůžu svou mizernou vůli a díky pravidelným kontrolám budu dbát na zdravé stravování podle jídelníčku, který mi byl vypracován na míru.

Zpočátku jsem režim dodržovala striktně, ale lidský přístup paní Lukášové mě naučil tomu, že striktně nemůže člověk dodržovat nic celý život. Proto jsem si dovolila některé hříchy ve stravování a i s nimi mi šla váha pomalu, ale jistě dolů, protože jsem jednoduše přemýšlela o tom, co a kdy jím. Okolí si postupně začalo všímat toho, že vypadám lépe a i já jsem se cítila velmi dobře. Jak po psychické, tak po fyzické stránce.

Během uplynulého půl roku jsem sice nedosáhla na výsledky, které jsem si stanovila, ale přesto jsem dnes přesvědčená o tom, že to, co mě ve Světě zdraví naučili, budu využívat po zbytek života. Pochopila jsem, že hladověním ničeho nedocílím. Naučila jsem se pravidelnosti ve stravování, přemýšlím nad tím, co nakupuji, co jím a čím hřeším. Snažím se také více hýbat a méně lenošit.  

Pevně věřím, že moje vysněné výsledky přijdou brzy a že budou trvalé. Zatím si můžu říct, že díky Světu zdraví mám ze sebe velmi dobrý pocit. A mít dobrý pocit sama ze sebe je  někdy mnohonásobně lepší než výrazný úbytek na váze.

 

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535
Fyzická osoba podnikající registrovaná v RŽP Úřadu městské části Praba 10

Fotogalerie

Certifikát Prověřená společnost 2017

Oblíbené odkazy