OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Petra Ryšavá

Je to již přes půl roku, co jsem absolvovala svoji první návštěvu ve Světě Zdraví zde u nás v Hradci Králové. Před rokem jsem přestala kouřit, což se podepsalo na mé váze spolu s mým sedavým zaměstnáním a ne mojí moc velkou vůlí se hýbat. V té době jsem úplně přestala řešit svoji váhu a i to, jak vypadám, a skončila jsem tak, že jsem nabrala na 76 kg, tedy o 14 kg, což jsem nikdy v životě neměla.

V létě přišel impuls se sebou něco začít dělat, když už i mé okolí mi dávalo znát, že bych konečně mohla začít něco dělat. A i já sama sobě jsem se samozřejmě nelíbila. Moje mamka mi doporučila Svět zdraví na doporučení její známé, která díky úpravě jídelníčku zhubla.

Když bych měla shrnout celý půlrok, ze začátku jsem měla trošku obavy, jak vše zvládnu, ale ve výsledku je to to nejlepší rozhodnutí, co jsem pro sebe mohla udělat. Nejen, že jsem za půl roku zhubla přes 17 kg, což byl můj cíl dostat se na svoji původní váhu, ale i celkově se mi změnil životní styl a stravování.

Je mi jasné, že se už nikdy nebudu moci stravovat jako předtím a upřímně mi to vůbec nevadí. Nyní vím, že se o své tělo starám, jak nejlépe mohu. Chci moc poděkovat svému nutričnímu specialistovi panu Marku Solničkovi, který mi v této cestě pomohl a díky jeho pomoci a radám se toto všechno povedlo.

Teď už vím, že všechno jde, jen se musí opravdu chtít.

Petra Ryšavá PŘED - Příběhy a reference klientů Světa zdraví Hradec Králové  Petra Ryšavá PO - Zkušenosti a reference klientů Světa zdraví Hradec Králové

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535
Fyzická osoba podnikající registrovaná v RŽP Úřadu městské části Praba 10

Fotogalerie

Certifikát prověřená společnost 2016

Oblíbené odkazy