OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Petr Hovorka 

Do Světa zdraví v Hradci Králové jsem přišel spíše ze zvědavosti, když jsem se o této společnosti dozvěděl z internetu. Nechal jsem si udělat první testy (vážení, měření) a podstoupil první konzultaci s výživovým poradcem. Při další konzultaci jsme se domluvili na roční kůře a obdržel jsem návrh jídelníčku s doporučenými potravinami. Zpočátku jsem si obtížně zvykal na poměrně pravidelný přísun jídla ( do té doby jsem jedl dosti nepravidelně), ale časem již to bylo lepší. Kila šla dolů pomalu, ale přeci a za rok jsem měl o cca 12 kg méně. Zlepšil se i můj zdravotní stav – bolest kolen, který mě limitoval při sportu a celkově se cítím lépe.

Za to vše vděčím panu Vaníčkovi, který se mnou měl po celý rok spoustu trpělivosti.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535
Fyzická osoba podnikající registrovaná v RŽP Úřadu městské části Praba 10

Fotogalerie

Recepce Světa zdraví Hradec Králové

Oblíbené odkazy