OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Pavlína Vintrová

Chtěla bych se s vámi podělit o moji zkušenost se Světem zdraví. Je mi 40 let, mám 2 dcery a při výšce 165 cm jsem měla skoro 100kg. Kila navíc jsem měla vždy, pokoušela jsem se držet různé diety, něco málo jsem shodila, ale vzápětí opět nabrala, plus nějaké to kilo navíc.

Přečetla jsem plno knih o zdravém stylu života, navštěvovala kurzy hubnutí, ale počítání kalorií mě nebavilo. Teoreticky jsem věděla jak na to, jen mi chyběla pevná vůle. Hlavně jsem potřebovala někoho, kdo by nade mnou bděl, hlídal mě a podporoval. Když se přidaly zdravotní potíže, bylo mi jasné, že musím se sebou něco dělat.

Při hledání na internetu jsem narazila na stránky Světa zdraví. Přečetla jsem si vše a rozhodla jsem se, že jim napíšu. Hned druhý den mě kontaktovali a domluvili jsme se na první schůzce. Přidělili mě k nutriční terapeutce Martině Bartošové.

Dohodly jsme se na tříměsíční spolupráci. Byla mi vypracována nutriční typologie. Na jejím základě jsem dostala rady, co a jak mám dělat. Sestavili mi jídelníček na míru, který jsem se snažila víceméně dodržovat a poctivě zapisovat.

Po 14 dnech jsem chodila na vážení, měření a zhodnocení jídelníčku. Kolikrát jsem se sama divila, jak ta kila jdou sama dolů, bez namáhavého cvičení. Mám sedavé zaměstnání, pouze do práce jezdím na kole a občas chodím pěšky.

Za 3 měsíce se mi podařilo shodit 9 kg, v pase -13 cm, boky -14 cm, obvod pod prsy -10 cm. Cítím se mnohem lépe nejen zdravotně, ale i psychicky.

Opravdu mi stačilo upravit jídelníček, dodržovat pravidla stravování a pitný režim. Správnou cestu mi už ukázali. Ted už to je dál na mně, chci se dostat na 80 kg.

Myslím si, že se mi to díky Světu zdraví podaří. A co hlavně, věřím, že ta kila už zvládnu udržet.

Moc jim za to děkuji.

Vintrová Pavlína

Pavlína Vintrová - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví VITALITY Hradec Králové

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535
Fyzická osoba podnikající registrovaná v RŽP Úřadu městské části Praba 10

Fotogalerie

Svět zdraví Hradec Králové

Oblíbené odkazy