OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Pavlína K.

Když už se Vám začnou dělat faldíky pod podprsenkou a nechcete to nechat zajít moc daleko, je nejvyšší čas zajímat se o to, co děláte špatně. Svět zdraví jsem navštívila na doporučení svého osobního trenéra a rozhodně jsem neudělala chybu. Zjistíte, jak hloupí jsou lidé kolem Vás, co říkají "Ty už zase jíš?". Nebo v jakém omylu člověk žije, když si myslí, že po tučném jídle zase jenom nakyne. Cpát se zeleninou a ničím jiným je fajn... ale kolik Vám to dá energie? To vše se dozvíte během příjemné konzultace s poradcem ve Světě zdraví. Já osobně jsem byla u paní Ing. Ireny Lukášové a velká spokojenost. :-) 

Za půl roku jsem nezhubla tolik, kolik jsme měly v plánu, ale je to o tom začít se stravovat zdravě a vzít to za svůj životní styl. Ne to brát pouze jako "dietní režim". Tak to bohužel nefunguje. Je to o hlavě a já pevně věřím, že užitečné informace budu nadále praktikovat a nespadnu zpět do světa cukrů a bílého pečiva.

Důležité je správně začít...

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535
Fyzická osoba podnikající registrovaná v RŽP Úřadu městské části Praba 10

Fotogalerie

Svět zdraví Hradec Králové

Oblíbené odkazy