OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Pavlína Horká

Vždy jsem měla problém s udržení váhy. Vždycky bylo snazší pomalu přibírat než hubnout. Vždycky se našlo něco, proč pravidla porušit nebo se zase začít snažit. Po střední škole jsem začala mít zdravotní problémy a díky tomu, že jsem se nemohla moc pohybovat a měla jsem spoustu léků, tak jsem to vzdala úplně.

I když na internetu bylo vždycky plno nabídek, tak jsem už z praxe věděla, že to je lehká rada. Jíst pravidelně, nepřecpávat se a pohybovat se. Snažila jsem se to aplikovat, jenže ani to už mě nešlo, takže když jsem dostala nabídku ze Světa zdraví vyzkoušet si hubnutí pod dohledem, tak jsem do toho šla. Nejdřív jsem sice přemýšlela, jestli ano, protože to pro mě bylo finančně náročné, ale jsem ráda, že jsem to udělala.

Dnes už mám 10 kilo dole, netlačí mě žaludek, vím, že můžu jíst i něco jiného než pšeničné výrobky a dokonce jsem se naučila jíst některou vařenou zeleninu, kterou jsem dřív nedala do úst. Všechno ještě sice nejím, ale rozhodně mám lepší jídelníček a vím, že jenom méně jíst nemá cenu. Za tento úspěch bych chtěla poděkovat paní Ing. Lukášové ze Světa zdraví v Hradci Králové.

Pavlína Horká PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví VITALITY Hradec Králové Pavlína Horká PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví VITALITY Hradec Králové

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535

Fotogalerie

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor Komplexní nutriční typologie

Oblíbené odkazy