OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Monika Svatoňová

Zdravím vás všechny, kteří se snažíte zhubnout. Jmenuji se Monika a je mi 40 let. Už od puberty jsem měla problémy s váhou. Několikrát se mi podařilo během "zaručených" diet zhubnout, ale vždy jsem shozená kila v průběhu několika týdnů nabrala a ještě něco navíc.

Až nyní se mi v průběhu jednoho roku podařilo shodit 28 kg pod vedením výživového poradce pana Marka Solničky. Tímto bych mu chtěla moc poděkovat, protože nejen, že mi pomohl zbavit se mnoha přebytečných kil, ale dokázal mne motivovat i ve "slabších chvílích", dovedl mne zpátky se sportu, ke kterému jsem se spoustu let nedokázala sama vrátit. A teď jsem mu za to vděčná.

Všem, kteří váhají a nevědí, zda se do "toho" pustit, vřele doporučuji tým Světa zdraví, který ví, "jak na to". Cítit se skvěle totiž stojí za to!

S pozdravem a díky,

Monika Svatoňová

V HK dne 4.11.2014

Monika Svatoňová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové Monika Svatoňová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535

Fotogalerie

Tým Světa zdraví na akci NightRun 2016 v Hradci Králové

Oblíbené odkazy