OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Tým Světa zdraví Hradec Králové » Matyáš Pěnička - výživový specialista

Matyáš Pěnička - výživový specialista

Zdravý životní styl mě začal zajímat hlavně z důvodu, že jsem v mládí trpěl podvýživou (180 cm/59 kg) a chtěl jsem vypadat jako normální člověk. 

Postupně jsem začínal cvičit a vzdělávat se v oblasti stravy pomocí odborných článků na internetu. Vzhledem k rozporuplnosti některých článků jsem sáhl po publikacích určených k medicínskému vzdělání. Postupem času jsem zvýšil pomocí zdravé stravy svojí tělesnou hmotnost o 35 kg a zúčastnil se mezinárodního mistrovství ČR NABBA a tuto soutěž vyhrál v kategorii Men fitness model. O půl roku později jsem se účastnil mistrovství Čech IFBB a vyhrál také 1.místo. Tímto jsem ukončil svoji soutěžní kariéru a začal pomáhat ostatním lidem s přípravou na soutěže a úpravou váhy.

Vzhledem k tomu, že jsem měl úspěchy s velkým množství závodníků z oblasti kulturistiky a fitness, rozhodl jsem se, že těchto zkušeností využiji a pomohu i lidem, kteří tolik neholdují sportu a žijí normálním životem.

V souvislosti s tím jsem vyhledal firmu Svět zdraví, která měla u mých blízkých výborné reference a stal se jejich výživovým poradcem.

Vzdělání

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535

Fotogalerie

Konzultační místnost Světa zdraví Hradec Králové

Oblíbené odkazy