OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Martina Syrovátková 

Jmenuji se Martina a je mi 35 let. Zkušenosti s hubnutím mám velice rozsáhlé. Už od puberty jsem občas musela vynechat večeři, protože jsem se věnovala sportu, který byl na váhové kategorie.

Po ukončení aktivního sportování mi váha vzrostla, ale největší poprask způsobila má dvě těhotenství. Díky své dokonale naučené teorii o redukci váhy jsem si myslela, že to zvládnu sama. Po několika nezdařených pokusech a po pár jo-jo efektech jsem se rozhodla navštívit Svět zdraví.

Byl mi vytvořen plán přímo pro mne. K mému údivu to nebolelo, nehladověla jsem a hlavně jsem neměla chuť na sladké. ☺ Od mé výživové specialistky Lenky Balcarové jsem získala mnoho nových, užitečných informací. Za 6 měsíců se má váha snížila o více než 14 kg, zhubla jsem o 14 cm v pase a o 13 cm přes boky.

Úspěch není jen zhubnout, ale novou váhu si udržet. Doufám, že teď jsem konečně na té pravé cestě.

Tímto děkuji za skvělý přístup, cenné rady a podporu při hubnutí.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535
Fyzická osoba podnikající registrovaná v RŽP Úřadu městské části Praba 10

Fotogalerie

Recepce Světa zdraví Hradec Králové

Oblíbené odkazy