OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Martina Kumpoštová

Zdravím. Jmenuji se Martina Kumpoštová, je mi 46 let a před rokem jsem vážila 100 kg. Po roce mám o 10 kg méně, v pase o 12 cm méně a přes boky o 11 cm. Ale to hlavní, je mi nádherně lehce.

Příčinou je jistý pan Solnička Marek, který měl velkou trpělivost a neustále vysvětloval, co a kdy jíst. To byl největší problém. Ale srovnala jsem si to v hlavě a první úbytky na sebe nedali dlouho čekat.

Mám zcela nové chutě. Našla jsem spoustu nových potravin, u kterých jsem po poradě zjistila, že jsou pro mne vhodné. A třeba takový vlašský salát s rohlíkem už nemusím. Místo toho si dám salát, ale bez majonézy. Takže sečteno podtrženo, pokud budu dodržovat jistá pravidla, tak věřím, že tohle není konečná váha. Mám v tom jasno. Už nikdy nechci mít pocit nafouklého balónu.

Moc děkuji pane Marku a těším se na další spolupráci!

Martina Kumpoštová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové Martin Kumpoštová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535
Fyzická osoba podnikající registrovaná v RŽP Úřadu městské části Praba 10

Fotogalerie

Konzultační místnost Světa zdraví Hradec Králové

Oblíbené odkazy