OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové » Martina Hladíková, Hradec Králové

Martina Hladíková, Hradec Králové

Po několika letech sedavého způsobu života jsem se, nespokojena se svým ne zcela optimálním životním stylem, rozhodla vyhledat odbornou pomoc, a proto jsem přišla do Světa zdraví v Hradci Králové. Mým cílem na počátku tříměsíčního programu bylo vytvoření návyku pravidelně se během dne stravovat a dále vytvarovat postavu za pomoci pestrého jídelníčku a většího množství pohybových aktivit.

Nedílnou součástí mého snažení byl laskavý, avšak nekompromisní dohled dr. Kociánové nad mými návyky, díky němuž jsem se postupně naučila skládat si jídelníček z potravin vhodných pro můj metabolický typ. Přesto jsem si občas dopřála i sladké "hříšky", které jsem důsledně kompenzovala pohybem. Výsledkem mého snažení je rychlejší metabolismus, obohacení jídelníčku o nové potraviny a následně na základě změny poměru tukové a svalové hmoty i lépe vytvarovaná postava. Děkuji pracovníkům Světa zdraví za jejich podporu na mé cestě k dobrému pocitu ze sebe sama.

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535
Fyzická osoba podnikající registrovaná v RŽP Úřadu městské části Praba 10

Fotogalerie

Certifikát prověřená společnost 2016

Oblíbené odkazy