OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Martina Adamu 

Jmenuji se Martina Adamu a do Světa zdraví jsem přišla vlastně úplně náhodou. Dokonce jsem do té doby ani nevěděla, že nějaký existuje. Prohlížela jsem si, co je nového na Facebooku, když mně upoutala reklama na možnost diagnostiky, které potraviny mi mohou bránit v hubnutí a také akční měření za 200 Kč. Tak jsem zkusila zavolat a povedlo se mi se dostat tam už asi za dva dny. Byla jsem v té době tak „trochu“ nespokojená, že mi jsou v práci kalhoty hodně natěsno a těžko se mi v nich ohýbá. Pravda byla, že jsem v březnu absolvovala lázně, kvůli následkům z dopravní nehody, kde naprosto luxusně vařili a navíc dělali skvělé zákusky, takže už tam váha vystoupala na nějakých 68 kg. Nu a měsíc po lázních přišla další autonehoda, takže zase moc pohybu nebylo a váha se zabydlela na nějakých 66,5 kilech. Tedy s touto váhou jsem vstoupila do programu.

Tuk byl v té době nějakých 30,9% což bylo 20,6 kg. Viscerální tuk byl na 5 a metabolický věk na 47, přestože mi je 44 let. Také se u mě vyskytovaly problémy se záněty a bolestmi v kloubech. Moje výživová poradkyně Olga Štulírová, mi řekla, že je možné rozhodně úpravou stravy tyto skutečnosti změnit. Mám v práci docela dost běhání po schodech, tak jsem jen doufala, že mně nebude nutit cvičit, protože po celém dni až týdnu jsem vždy hotová. Překvapilo mne, když jsem se dozvěděla, že v podstatě začnu jíst více než teď. Měla jsem pocit, že jím docela dost. Třeba 4 rohlíky ke snídani, dvě hodiny na to koláček, dvě hodiny na to oběd, dvě hodiny na to koláček… No, ale právě to bylo špatně. Podle diagnostiky jsem se dozvěděla, že mám pomalé spalování jak cukrů, tak tuků. Takže všechno špatně. Ze začátku jsme se soustředily na snídaně a svačiny. Abych posnídala do hodinky co vstanu a to kvalitně, hlavně s bílkovinou. Pak abych měla dostatečný odstup mezi jídly, aby tělo mělo šanci spalovat a trávit.

Po prvním převážení bylo dole 800 gramů. Ale díky oříškům jsem zvládla „chuť na něco“. Při dalším vážení bylo zase 200 gramů zpět. Ale aspoň o rok klesl metabolický věk. Pak najednou skoro 2 kg dole. Ale viscerální tuk se držel pořád na 5. Ale konečné měření po 3 měsících mi udělalo opravdu radost. Celkem šlo dolů 4,2 kg a to mimo 100g vše v TUKU, takže zmizely ty polštářky kolem bříška.

Váha je tedy 62,3 kg a tuk na 26,3% což je 16,4 kg. V cm to je mínus 11 v pase a mínus 8 v bocích. A co bylo velkým překvapením, byl metabolický věk, který klesl na 43 a viscereální tuk na 4. Velmi podstatná změna byla pro mě i to, že ustoupili bolesti kloubů a hlavně nohy se mi staly pružnější. To bylo poznat převážně při tom běhání po schodech.

Také další pozitivní věc na tom všem je, že i můj 10letý syn nalezl v novém stylu stravování zálibu a přijal za své snídat apod. Ale přiznávám, že jsem byla v začátku trochu rozpačitá. Jednak z velkého finančního vydání i při objevování nových potravin. No, pak jsem si řekla: „buď jsem si naběhla a budu mít další drahou životní zkušenost, anebo jsem investovala do svého zdraví“.

Jsem ráda, že mohu dnes čestně prohlásit, že jsem investovala do svého zdraví. Děkuji tedy své poradkyni Olze Štulírové a Světu zdraví za nový start do 45. roku života. ☺

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535
Fyzická osoba podnikající registrovaná v RŽP Úřadu městské části Praba 10

Fotogalerie

Spolupráce s FC Hradec Králové

Oblíbené odkazy