OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Martin Vlasák

Dobrý den, jmenuji se Martin Vlasák a je mi 25 let. V jeden čas jsem hodně přibral na váze. Bylo mi jasné, že to takhle dále nejde a začal jsem držet dietu. Váha šla dolů. Pak jsem začal jíst normálně a přišel jojo efekt. Nakonec se moje váha zastavila okolo 115kg. Což bylo méně než před mojí vlastní dietou, ale stále to byla nadváha ničící moje zdraví. Točil jsem se v bludném kruhu.

Stále stereotyp. Sice jsem byl rád, že jsem zhubl, ale když jsem nedržel žádnou dietu, tak váha šla nahoru zase okolo 115 kg. Rodina mi pomáhala. Ale já se sebou spokojený nebyl a řekl jsem si, že asi musím vyhledat pomoc. Po pár minutách hledání na internetu jsem našel vaše stránky www.svet-zdravi.cz. Ihned jsem se přihlásil na vstupní prohlídku a byla mi přidělena specialistka paní Mgr.Věra Kociánová, PhD.

Hned na první kontrole se mi u vás líbilo. Tak jsem si zařídil tříměsíční kurz. Nastupoval jsem s váhou 114,5 kg a v současné době mám 108,5 kg. To není vše ... Svět Zdraví, hlavně paní Mgr.Věra Kociánová, PhD mi ukázala nový životní styl. Získal jsem komplexní nutriční typologii, včetně osobního jídelníčku, návrhů potravin a spoustu nových informací. Zhubl jsem a zbavil jsem se nadváhy.

A udělalo mi velkou radost spousta nových informací. Například takováhle maličkost: Udělat si čistou vodu s mátou čí zázvorem. ., a jak to potěší. Těch informací je opravdu spousta a jěště se je budu dlouho učit a osvojovat. Ale jsem za to rád. Člověk se musí stále učit novému. Výsledkem pro mě je to, že jsem se sebou spokojenější, cítím se lépe a mám vizi, jak na sobě dále pracovat.

CHCI ZA TO PODĚKOVAT SVĚTU ZDRAVÍ A HLAVNĚ PANÍ Mgr.VĚŘE KOCIÁNOVÉ, PhD. DĚKUJI.

Moje heslo: Člověk se musí stále učit.

Martin Vlasák - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví VITALITY Hradec Králové Martin Vlasák - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví VITALITY Hradec Králové

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535

Fotogalerie

Spolupráce s FC Hradec Králové

Oblíbené odkazy