OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Marie Kubíčková 

Dobrý den,

jmenuji se Marie Kubíčková a rozhodla jsem se, popsat a uveřejnit svůj příběh o boji s nadváhou.

Jednoho dne jsem si uvědomila, že do padesátých narozenin mi zbývají už jen tři roky a jestli to tak půjde dál, nadělím si k nim rovných sto kilogramů na váze. Možná bych to stihla i dřív. Dalším impulzem k návštěvě Světa zdraví byl pohled do zrcadla ve zkušební kabince při nákupu oblečení, resp. pokusu o nákup.

Tak jsem se objednala, už s tím, že pokud mě to finančně neohrozí, půjdu do toho rovnou. Důležitá rozhodnutí se nemají odkládat. Nejsem chronická dietářka. Nikdy jsem se nepokoušela sama o nic radikálního, snad jen omezit cukr a vyložené nedobroty. Dlouho jsem to ovšem nevydržela a výsledek se rovnal nule. Bylo mi tedy jasné, že bez odborné rady, pomoci a „dozoru statného ošetřovatele“, se neobejdu.

Neuměla jsem si vůbec představit, co mě čeká. Vstřícnost s jakou jsem se setkala, mě ohromila. Se svou výživovou poradkyní jsme si nejdříve řekly, jak na tom jsem, co dělám špatně a jak to bude po novém. Výživový plán jsem vzala za svůj, jako učebnici, oprášila jsem trekingové hole a po krátké době přidala i cvičení doma. Chůzi dávám přednost i v běžném životě. V současné době cvičím venku, v lese a přidala jsem i běh na kratší vzdálenosti.

Nyní, po půl roce mám úbytek sedm kilogramů a stále hubnu. Přibyla mi svalová hmota a přestaly mě bolet hroutící se nožní klenby. Díky zdravějšímu jídelníčku jsem bez léků snížila cholesterol. Mám spoustu energie i po náročném pracovním dni. Už se nevyhýbám obchodům se sportovním oblečením. Dobře a často jím. Nové stravovací a pohybové návyky jsou neměnné, protože mi prospívají. Mám ráda své nové, měnící se tělo a dobře se o něj starám.

Všechno začalo v hlavě před zrcadlem. Přátelé, myslete na to, že začátek je vždy těžký. Ale s pomocí a ohleduplným vedením poradců ze Světa zdraví může zhubnout opravdu KAŽDÝ.

Napsala bych i víc, ale venku je hezky, jdu chodit, běhat, cvičit...

 

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535
Fyzická osoba podnikající registrovaná v RŽP Úřadu městské části Praba 10

Fotogalerie

Certifikát Prověřená společnost 2017

Oblíbené odkazy