OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Lenka Peřinová

Loni v létě se mi dostalo velké cti. Dostala jsem roli ve filmu Jana Svěráka „Po strništi bos“. Role se jmenovala Otylá paní. To dá rozum, že jsem tedy opravdu nebyla žádná snítka.

Fotka „před hubnutím“ je záběrem právě z tohoto filmu. Točení bylo krásné, taková třešnička na dortu mé divadelní kariéry. Bohužel před Vánocemi 2016 jsem již nabyla takové váhy a takových rozměrů, že jsem sotva lezla, nemohla jsem dýchat a bolely mne všechny klouby. A tak již před Silvestrem jsem vyhledala pomoc ve Světě zdraví.

Já a moje lékařka jsme příliš nevěřily v úspěch, až na moji "dietní koučku" Lenku Balcarovou. Jednak nejsem již dávno mladá, a za druhé už mne sužují různé chronické choroby, které mi rozhodně nepomáhají v pohybu. Přesto jsem za půl roku sundala 12 kilo, cítím se mnohem lépe a vylepšily se mi i mnohé zdravotní výsledky. Dokonce jsem bez úhony přežila měsíc v lázních, kde báječně česky vařili. Zkrátka jsem šetřila s přílohami a přes to mi bylo fajn a neměla jsem hlad.

Nyní, po několika měsících, kdy jsem si jen udržovala váhu, začínám znova přísněji dodržovat stravovací rady, a doufám, že se znova ručička na váze pohne směrem lichotivým, přičemž se raduju z toho, že s tímto novým začátkem oblékám menší džíny....

Všem, kdo si nevěří, zoufají si nad osobní váhou i u otevřené skříně, doporučuji, aby to také zkusili. Přiznávám, že to nebylo úplně levné, ale funguje to!

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535
Fyzická osoba podnikající registrovaná v RŽP Úřadu městské části Praba 10

Fotogalerie

Tým Světa zdraví na akci NightRun 2016 v Hradci Králové

Oblíbené odkazy