OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Lenka Jeriová 

Vždycky jsem byla holka krev a mlíko, ale díky celoživotní lásce ke sportu a pohybu se mi váha držela v přípustných mezích. Po ukončení studia tělesné výchovy a následném ukončení angažmá ve florbale ze zdravotních důvodů, najednou začala váha růst.

Začala jsem chodit do práce, bylo méně času na sebe, příjem stále stejný, ale výdej mnohem menší. Moje tělo zvyklé na extrémní zátěž zařadilo klidový režim a začalo kynout. Jinak než úpravou stravovacích návyků situace řešit nešla. Zkoušela jsem si několikrát sama naordinovat jídelníček, ale vždy jsem sklouzla zpět a dostavil se tak maximálně jo-jo efekt.

Proto jsem se obrátila na odborníky ve Světě zdraví a pevně věřila, že s jejich pomocí a dohledem se podaří dostat váhu zase do normálu. A povedlo se. Teď jsem mnohem spokojenější a věřím, že budu pokračovat v nastaveném životním stylu, který jsem přijala za svůj.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535
Fyzická osoba podnikající registrovaná v RŽP Úřadu městské části Praba 10

Fotogalerie

Konzultační místnost Světa zdraví Hradec Králové

Oblíbené odkazy