OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Ladislava Malinová

Milá boubelko, vážený boubeláku,

pokud listujete v této „sbírce příběhů“ ostatních boubeláků, udělali jste první správný krůček na cestě za lepší postavou, lepším zdravím a vyšším sebevědomím, o dalších pozitivech jako lepší kondice, menší konfekční velikost nemluvě.

Čeká Vás ještě poměrně dlouhá cesta, o jejím průběhu a výsledcích rozhodujete sami. Tady ve Světě zdraví sice najdete milé a kvalifikované průvodce, ale ti na Vás nemohou dohlížet stále.

K první návštěvě sem mě přivedly internetové stránky a osobní zkušenost mé známé. A navíc měli „akci“ na diagnostiku. Tak jsem se odhodlala objednat se. První diagnostika mi potvrdila, co už jsem věděla i sama, že mám nadváhu, vysoký tlak a biologický věk o 10 let vyšší, než mám v občance. Dostala jsem rozepsaný jídelníček, kde mi poradkyně Lenka Balcarová hezky vysvětlila, co mám jíst, kolik a kdy. Takže jsem překopala jídelníček a začala se změnou. Také jsem dostala návod na jednoduchá cvičení.

Naučíte se mít v oku, kolik jíst. Největším úskalím je dodržování pravidelnosti. Znáte to sami – jste na cestě, v práci, nestíháte a měli byte do sebe nasoukat „dávku živin a energie“, aby ten váš „metabolický motorek“ správně spaloval. Je fakt, že se k hubnutí projíte, i když možná některé potraviny nebyly zatím ve vašem jídelníčku tak běžné.

Když si po jednom až dvou týdnech „nastartujete“ hubnutí, máte motivaci, že to funguje. Povzbudí vás i návštěva ve Světě zdraví u poradce, který vás pochválí a má z vás radost. Tím to ale teprve začíná, po čtrnácti dnech, když jste se stravovali „podle plánu“, začnete pokukovat po čerstvém koláči s tvarohem a drobenkou, pudinku se šlehačkou, svíčkové se smetanou. Závidíte kolegyni zákusek ke kávě a váháte, jestli si můžete dát zmrzlinu. Taky grilované klobásky nebo pizza vás lákají.

Nebudu Vás navádět, ale když si „dvakrát kousnete“, nic se nestane, vaše hubnutí to nepřeruší. Jen to „dvakrát kousnutí“ nesmí být pravidelně a často. Dobrou motivací je, když vidíte na riflích, že na vás začínají plandat, na pásku posunujete dírky. Podařilo se mi za tři měsíce zhubnout asi 9 kg tuku, což se projevilo jako pokles velikosti ze 46 na 40. Takže začínám pomalu obměňovat šatník.

Díky poradcům ve Světě zdraví na to nejste sami. I když základ je ve Vás.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535
Fyzická osoba podnikající registrovaná v RŽP Úřadu městské části Praba 10

Fotogalerie

Recepce Světa zdraví Hradec Králové

Oblíbené odkazy