OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Ladislav Souček

Po několika pokusech, více či méně úspěšných jsem se rozhodl svěřit se do rukou profesionálů ve Světě zdraví. Po nezbytných vyšetřeních jsme do toho společně pustili. Ze začátku jsem měl problémy se cvičením. V jarních měsících jsem přidal každodenní jízdu na kole.

Po půl roce už to byl téměř můj každodenní rituál a  zlepšil jsem si kondici. Celkový úbytek na váze je aktuálně - 15 kg čistého tuku, -12 cm v pase, - 8 cm v bocích.

Celý život jsem byl vášnivý rybář a od 35 let na profesionální úrovni. Projel jsem celou Evropu. Nyní se rybaření věnuji jako koníčku a rád jezdím rybařit na Maledivy. Tam je ale potřeba mít kondici. Když se mi váha výrazně zvýšila až na 111 kg, tak už jsem to nestačil zvládat.

Děkuji za spolupráci s Lukášem Vaníčkem, bez něj by to nešlo zvládnout.

Ladislav Souček, 74 let

 

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535
Fyzická osoba podnikající registrovaná v RŽP Úřadu městské části Praba 10

Fotogalerie

RNDr. Petr Fořt, CSc. - Autor Komplexní nutriční typologie

Oblíbené odkazy