OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Klára Mejsnarová

S vyšší váhou jsem měla problémy vždy. Od dětství jsem se řadila mezi ty „tlustší děti“, kterým nejde moc tělocvik a v rodině jsem ke sportu ani příliš vedena nebyla. Na střední škole jsem navíc měla z důvodu zdravotních problémů v tělocviku omezení, a tak jsem se příliš nepohybovala. V 17ti letech jsem v tanečních vážila 65 kg, a protože jsem začala v té době chodit i se svým přítelem, kterému jsem se taková líbila, začala jsem být i já sama s váhou spokojená a přestala jsem jí řešit.

Během několika let se ovšem moje váha šplhala stále výše. Jak díky životnímu stylu, tak i např. kvůli užívání antikoncepce, až se vyšplhala na 77 kg. S takovým stavem jsem již nebyla spokojená ani já a ani můj přítel. S váhou jsem se nejprve nějakou dobu snažila bojovat sama. Nastolovala jsem si různá omezení ve stravě a sportovní aktivity, ale úspěchy nepřicházely. Když jsem např. držela svá pravidla měsíc a poté jsem se postavila na váhu, která neukazovala změnu, vždy jsem ztratila motivaci a vrátila se znovu k předchozímu stravování.

V září 2014 mi již bylo jasné, že i přes snažení nejsem schopna sama váhu snížit, protože vždy dělám něco špatně a vše se míjí účinkem. Objednala jsem se tedy na konzultaci do Světa zdraví. Jediné, co jsem věděla, bylo, že bych chtěla snížit váhu zpět na 65 kg, které jsem měla v 17ti letech a chtěla bych to dokázat bez využití „hubnoucích přípravků“. Ve Světě zdraví v Hradci Králové se mě ujala paní Martina Bartošová, která mi sestavila jídelníček, podle něhož jsem se začala od začátku října 2014 stravovat.

I když jsem nebyla schopna dodržet všechna pravidla ze stanoveného jídelníčku, moje váha šla dolů. Váha šla dolů i přesto, že jsem měla minimum pohybu, který, jak jsem již uvedla, nemám příliš ráda. Od října do ledna 2015 jsem se Světem zdraví zhubla prozatím 5 kg, což se mi v minulosti při samostatném snažení nikdy nepodařilo. Jsem ráda, že se mi takto daří a v hubnutí mám v plánu pokračovat. Je až neuvěřitelné, že pouze změnou stravovacích návyků to jde. Mých shozených kil si začalo všímat i mé okolí a já věřím, že svého cíle dosáhnu.

Klára Mejsnarová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové Klára Mejsnarová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535
Fyzická osoba podnikající registrovaná v RŽP Úřadu městské části Praba 10

Fotogalerie

Konzultační místnost Světa zdraví Hradec Králové

Oblíbené odkazy