OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Kateřina Kožnarová

Moji blízcí mi říkají, že jsou na mě pyšní

Do Světa zdraví jsem se rozhodla přihlásit tehdy, když moje váha dosáhla v létě 2014 90kg. Tak mladá, a tak velké číslo na váze mě až rozbrečelo. Věděla jsem, že už nejde jen o vzhled, ale také o zdraví.

Když jsem na stránky Světa zdraví narazila na internetu, neváhala jsem a přihlásila se.  Nikdy této investice nebudu litovat, protože konečně vím, co na mé tělo funguje. Už od 16 let se snažím se svojí váhou něco dělat. Vždy se mi podařilo zhubnout jen pár kilo, které byli zase hned nahoře. Teď už mám pryč 10 kg a pokračovat budu dále. A přitom to ani žádná dřina nebyla. Jídelníček mi vyhovuje tak, že nejde ani říct, že bych nějak strádala. A hlavně jsem pochopila, že i když si dám občas něco málo nezdravého, tak to nevadí. Protože, jedno tučné jídlo z tebe tlustou neudělá, stejně jako jedno zdravé z tebe neudělá hubenou.

Kateřina, 22 let

Kateřina Kožnarová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové Kateřina Kožnarová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535
Fyzická osoba podnikající registrovaná v RŽP Úřadu městské části Praba 10

Fotogalerie

Recepce Světa zdraví Hradec Králové

Oblíbené odkazy