OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Tým Světa zdraví Hradec Králové » Kateřina Kotová - asistentka

Kateřina Kotová - asistentka

K práci na pozici asistentky ve Světě zdraví jsem se dostala velkou šťastnou náhodou. Původně jsem se hlásila na post specialistky, ovšem potvrdila se moje myšlenka, že základní vzdělání v oblasti zdravé výživy ze střední hotelové školy je silně nedostačující a nemůže konkurovat našim specialistům. Štěstí stálo při mně a zrovna se mělo uvolnit místo asistentky. Po popisu náplně práce jsem měla jasno. To je ta práce, kterou bych dělala ráda.

Moje očekávání se naplnilo. Velmi mě tato práce baví, i když je spíše administrativního charakteru, což není na škodu, jelikož studuji dálkově na ekonomicko-správní fakultě Univerzity Pardubice a mnoho věcí z této práce se dá převést do mých předmětů. Největší radost mám, když vidím odcházet spokojené klienty.

Vzdělání

  • SOŠ hotelová Třebechovice pod Orebem
  • Univerzita Pardubice, Fakulta ekonomicko-správní, Management finančních rizik - studuji
  • Certtifikované školení pro asistentky společnosti SUNKINS a.s.

Kateřina Kotová - Asistentka Světa zdraví Hradec Králové

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535

Fotogalerie

Recepce Světa zdraví Hradec Králové

Oblíbené odkazy