OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jitka Trampotová, Hradec Králové

Jmenuji se Jitka a je mi 57 let. Chtěla bych se s vámi podělit o radost z toho ,že se mi podařilo snížit svoji váhu za 3 měsíce o 9 kilogramů. a přitom nemám hlad. Celý můj život jsem držela různé diety , většinou hladovky a váha se mi pohybovala nahoru, dolů. S přibývajícím věkem jde váha velmi snadno nahoru ,ale velmi těžko se snižuje. Co je fakt, že jsem zavislá na sladkém, hlavně na čokoládě.

Provozuji s manželem penzion v Krkonoších , kde každý den připravujeme pro ubytované snídaně a i když nechci ,tak kila přibývají a to i přesto ,že se přes sezónu ani nezastavím a jsem stále v pohybu.

Na internetu jsem objevila „Svět zdraví„ a přihlásila jsem se zde do tříměsíčního dietního režimu. Po návštěvě a konzultaci jsem se začala stravovat dle návodu ,který mi byl po vyšetření doporučen. Říkala jsem si ,že to není možné ,abych takto zhubla , protože jsem najednou jedla častěji a více jídla. Každých 14 dní jsem chodila na konzultace, kde jsme

probírali můj jídelníček s výsledky měření.

Je to opravdu hezký pocit , když vás někdo potká na ulici a říká vám ,jak vypadáte dobře ,že jste i určitě zhubla.

Jsem ráda ,že jsem to zkusila a budu v tom i nadále pokračovat, protože nyní se můžu najíst podle chuti, netrpím hladem a už nemám takovou chuť na sladké.

Na základě mých zkušeností mohu tuto metodu hubnutí všem jen doporučit.

Jitka 

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535
Fyzická osoba podnikající registrovaná v RŽP Úřadu městské části Praba 10

Fotogalerie

Konzultační místnost Světa zdraví Hradec Králové

Oblíbené odkazy