OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jiřina Vyleťalová

Můj příběh začal po Vánocích, kdy mi manžel oznámil, že má pro mě ještě jeden dárek. A to byla přihláška do Světa Zdraví.

Při první návštěvě Světa zdraví mě uvítal příjemný pan Marek Solnička, ale zjištění mé váhy bylo děsivé, 122 kg. Rozebral se mnou můj jídelníček, zdravotní stav, práci, aktivity, apod. Na další schůzce mi připravil seznam potravin, které jsou pro mě vhodné, a tak jsem se snažila a dále snažím dodržovat předepsaný jídelníček. Ale musím dodat, že nestrádám a jím pravidelněji. Také se více hýbu a občas cvičím, což bylo zpočátku těžké, ale i to se lepší.

Hlavní je to, ze se cítím mnohem lépe, už se tolik nezadýchávám a jsem pohyblivější. Radost mám z toho, že se mi podařilo za půl roku shodit 12 kg.

Tímto chci poděkovat panu Solničkovi za pomoc a podporu. Děkuji.

Jiřina Vyleťalová PŘED - Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Jiřina Vyleťalová PO - Reference klientů Světa zdraví Hradec Králové

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 350.163 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví VITALITY
Šimkova 1224
500 03 Hradec Králové
734 733 535
76245594

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

TOPlist

Certifikát Prověřená firma

Fotogalerie

100% přírodní doplňkové produkty Světa zdraví

Oblíbené odkazy