OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jindra Bukovská

Jmenuji se Jindra Bukovská, je mi 53 let. Jako dítě a mladá žena jsem problémy s váhou neměla, mohla jsem sníst jakékoliv množství čehokoliv, včetně sladkého, či mastného, ale na mojí postavě to nenechalo žádné stopy. Po 42. narozeninách jsem však začala přibývat, až jsem letos na jaře dosáhla váhy 85 kg při 164 cm výšky. Začala jsem mít problémy s páteří, zvýšenou hladinu cholesterolu a hraniční hladinu cukru v krvi. To pro mě bylo alarmující, vyhledala jsem pobočku Světa zdraví v Hradci Králové a po vstupní konzultaci se dohodla na půlroční spolupráci.

Zpočátku jsem se vrhla ze všech sil jak na doporučený způsob stravy, tak na cvičení. Na výsledcích to bylo znát, za 3 měsíce jsem shodila 8 kg, z toho 7 kg tuku. Pak však přišlo období dovolených, nové stravovací návyky jsem občas porušovala, do fitka jsem nechodila, a na výsledcích se to hned projevilo. Do toho jsem byla také na dvou svatbách, kde jsem svoje chutě už vůbec neovládala. S podzimem se přidalo nachlazení, takže jsem opět necvičila. Stále jsem stagnovala na váze 77 kg.

V listopadu konečně nastaly podmínky k tomu, abych se hubnutí věnovala naplno. Hned se to projevilo, za 6 týdnů mně ubyly další 4 kg. Chci v nově nastaveném způsobu životního stylu pokračovat, nenosit s sebou „ x másel“ je fajn, jsem rozhodně mnohem čilejší. Nadále chci alespoň občasně docházet do Světa zdraví, kde mě velice příjemný a vstřícný nutriční specialista Marek Solnička značně podpořil a úspěšně vedl na cestě něco v životě změnit a zhubnout. Děkuji za vše.

Jindra Bukovská PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové Jindra Bukovská PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

  Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535
Fyzická osoba podnikající registrovaná v RŽP Úřadu městské části Praba 10

Fotogalerie

Spolupráce s FC Hradec Králové

Oblíbené odkazy