OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové » Jaroslava Sajdlová, Hradec Králové

Jaroslava Sajdlová, Hradec Králové

S nadváhou jsem se trápila dlouho, vlastně díky rodinným dispozicím celý život. Dříve to spravila "dieta" - hladovka, ale s přibývajícími léty jsem se za pomoci permanentního hladu a jo jo efektům dopracovala k hmotnosti, která mi působila zdravotní potíže, zejména zvýšenou hladinu cukru, cholesterolu a stále častěji se ozývaly bolesti kloubů a další potíže. Ve skrytu duše jsem doufala, že si s tím nějak poradím sama, ale nešlo mi to.

Zhruba před čtyřmi měsíci jsem na internetu objevila "SVĚT ZDRAVÍ" a bez rozmyšlení jsem se objednala. Poradili mi! Moje výživová poradkyně mě vysvětlila veškeré zásady, které je nutno při hubnutí dodržovat, seznámila mě s tím, co a jak funguje a zejména kontrolovala moje snažení. Bylo-li třeba, dozvědělajsem se, kde dělám chyby a jaké to přináší důsledky. Výsledek se dostavil. Po necelých čtyřech měsících s sebou nevláčím 14 kg, v pase mě ubylo 14 cm a moje postava je o tři konfekční čísla méně prostorově výrazná, to vše bez hladovění a týrání tělesné schránky ve fitcentru. Svoji ušetřenou energii mohu tak věnovat vnoučatům kjejich i mé veliké radosti.

Nejsem u cíle, ale výsledky, byť jen z poloviny cesty, kterou jsem si stanovila, mi přináší uspokojení, dobrý pocit a zejména zlepšení mého zdravotního stavu.

Všem, kteří se ze "Světa zdraví" podíleli na dosažení mých výše uvedených výsledků patří dík a přání mnoha dalších úspěchů v boji s obezitou.

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535
Fyzická osoba podnikající registrovaná v RŽP Úřadu městské části Praba 10

Fotogalerie

Tým Světa zdraví na akci NightRun 2016 v Hradci Králové

Oblíbené odkazy