OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jaroslava Mačková

Jmenuji se Jarka Mačková a klientkou Světa zdraví jsem se stala v létě 2013.

Od malička jsem měla nadváhu a můj boj s kilogramy navíc trval, co se pamatuji. Jako malá jsem to samozřejmě moc neřešila. V dospívání mi pomohli v lázních Bludov, kde se tenkrát dětská obezita léčila. Vydržela jsem s jakž takž normální váhou až do prvního těhotenství. Mojí slabostí byly uzeniny a jídlo ve večerních hodinách. Neustále jsem bojovala a neustále prohrávala, ztrácela chuť i víru v úspěch. Vyzkoušela jsem kdeco, od mléčné diety přes dietu dle Kořínkové, cvičení, prášky na hubnutí ...

Výsledky byly, ale za pár týdnů přišel JO-JO efekt. Moje „kilíčka“ se mě držela jako klíště. Po letech přišla rezignace, pak těžký zánět slinivky a operace žlučníku. V červnu 2013 jsem vážila 133 kg a nemohla se pořádně hýbat. Měla jsem dýchací potíže už na 5. schodu  a sebedůvěru pod bodem mrazu.

V té době mi můj gynekolog doporučil Svět zdraví. Zavolala jsem a hned jsem měla termín. Byla jsem zvědavá, co mi nabídnou a hlavně, co to bude stát. Dostala jsem se ke specialistce paní Ireně Lukášové, která mi jasně a přehledně nastínila, o čem to všechno je. Jedinou možností byla při mé velké nadváze roční  spolupráce s poradkyní. Cena se mi zdála hodně vysoká a navíc jsem dlouho pochybovala, zda to skutečně pomůže. Díky trpělivému přístupu paní Ireny ze mě obavy a nedůvěra brzy spadly a já se rozhodla svůj boj s kily s její pomocí vyhrát. Jsem přesvědčená,  že to bylo moje úplně nej rozhodnutí v roce 2013! 

S pomocí paní Ireny jsem postupně měnila z gruntu své stravovací návyky a začala jíst potraviny, jejichž názvy jsem pomalu ani neznala. Srovnaly jsme pitný režim a přidaly více bílkovin a živin. Začala jsem si vařit podle jejích rad a samotnou mě překvapilo,  jak chutná jídla to byla. Neměla jsem vůbec hlad a hlavně, kila šla úžasně dolů, že jsem se nestačila ani divit. Po roce jsem lehčí o 25 kg a cítím se skvěle bez zdravotních problémů. Mám plno energie a zvládám věci, které mi před tím komplikovaly život. Určitě chci pokračovat v novém stravovacím režimu a shazovat další kila!

Ráda bych tímto poděkovala energické a usměvavé paní Ireně Lukášové za její rady a neskutečnou podporu, které se mi od ní dostalo. Pokud čtete tyto řádky a ještě nejste rozhodnutí, neváhejte a jděte do toho jako já. Ten pocit z úspěchu, který k vám následně přijde, ten  je k nezaplacení. 

Ještě jednou díky všem v hradeckém Světě zdraví.

S vděčností Jarka Mačková

Jaroslava Mačková PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové Jaroslava Mačková PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

 

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535

Fotogalerie

Certifikát Prověřená společnost 2017

Oblíbené odkazy