OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jaroslava Lněničková

Pro návštěvu Světa  zdraví jsem se rozhodla po shlédnutí a přečtení informací na internetu. Byl to můj rychlý nápad to udělat hned. Již dlouho jsem uvažovala, jak zdravěji jíst, protože jsem měla zažívací obtíže. Chtěla jsem i upravit svoji váhu, která mi s věkem narostla.

Byla mi doporučena paní Ing. Lukášová, kterou mohu jen chválit. Vše mi vysvětlila, udělala návrh jídelníčku dle výsledků biochemického vyšetření, aby se zjistilo, jaký metabolický typ jsem. Zakoupila jsem si půlroční program a začala jsem docházet na konzultace.

Potom to šlo pěkně, jak jsem si přála. Mé potíže se zažíváním se po měsíci zcela upravily. Přestala jsem brát i léky po dohodě s lékařem. Začínala jsem s váhou 77,5 kg a skončila v květnu 2016 s váhou 66,5 kg.

Cítím se moc dobře, zdravěji a hlavně ten pocit, že tělo dostává co má mít, kvalitní stravu, v denní porci  5krát až 6 krát, což jsem dříve vůbec nedělala.   

Proto doporučuji všem, co váhají, začněte hned, nic to není, nemáte vůbec hlad, ani chutě. Chce to jen se zamyslet, jak se stravovat zdravě a pravidelně, prostě úžasné.

Díky paní Ing. Lukášové  za podporu a krásný přistup ke klientům.

Jaroslava Lněničková - Diskuse Svět zdraví Jaroslava Lněničková - Diskuse klientů Světa zdraví Hradec Králové

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535
Fyzická osoba podnikající registrovaná v RŽP Úřadu městské části Praba 10

Fotogalerie

Certifikát Prověřená společnost 2017

Oblíbené odkazy