OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jarmila Hrušková

Do Světa zdraví v Hradci Králové jsem se přihlásila v březnu 2015 s přáním zhubnout kvůli svému zdraví a vzhledu. Znala jsem svoji největší slabinu - řešení stresu jídlem. Cítila jsem se hodně unavená a únavu jsem zaháněla - rovněž jídlem. Jídlo bylo pro mne všelék.

Při první návštěvě u výživové poradkyně ing. Ireny Lukášové mne upoutala na jejím stole kniha od Pierre Franckha "Přejme si být štíhlí" s podtitulem "Hubnutí začíná v hlavě a poté se ukazuje na našem těle". Knihu jsem si půjčila a přečetla. Myslím, že to byl pro mne ten nejlepší začátek. Opravdu jsem si to potřebovala v hlavě srovnat. Věřte nebo nevěřte, váha se hnula směrem dolů, aniž bych se nějak omezovala.

Měla jsem velkou radost a chuť začít se řídit radami podle osobního výživového plánu. A fungovalo to. Spíš jsem se obávala, abych se neomezovala příliš, ve snaze zhubnout hodně a rychle. Ale i s tím mi moje poradkyně pomohla. Vyhodnotila mnou zapsané množství jídla za den a upřesnila, kde mohu přidat. Přidat, ne ubrat! Pak už nebylo těžké pokračovat.

Na každou další návštěvu jsem se těšila, protože jsem dál pomaličku hubla bez velkých omezení. Za rok jsem zhubla 6,5 kg a můj metabolický věk se snížil na 44 let.

Nenásilně jsem změnila životosprávu, dodržuji pravidelné stravování 6x denně s rozmezím 2,5 až 3 hodiny, hlídám si pitný režim. Nemám žádnou sportovní aktivitu (snažím se chodit pěšky a vyloučit MHD) a přitom hubnu. Necítím hlad a na jídlo se těším.

Využila jsem rovněž možnosti vyšetření cév ve Světě zdraví a s pomocí své poradkyně jsem dokázala jejich stav výrazně zlepšit. I za to jí patří můj dík.

Myslím, že o každého, kdo přijde do Světa zdraví v Hradci Králové bude dobře postaráno. Já ho budu navštěvovat i nadále, protože chci mít vše pod kontrolou.

Moc děkuji výživové poradkyni ing. Ireně Lukášové za její vstřícný přístup a podporu a těším se na další spolupráci.

Jarmila Hrušková PŘED - Zkušenosti a reference klientů Světa zdraví Hradec Králové Jarmila Hrušková PO - Zkušenosti a reference klientů Světa zdraví Hradec Králové

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535
Fyzická osoba podnikající registrovaná v RŽP Úřadu městské části Praba 10

Fotogalerie

Tým Světa zdraví na akci NightRun 2016 v Hradci Králové

Oblíbené odkazy