OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jana Pořízová

Hezký den přeji všem, kteří se rozhodli udělat něco pro své zdraví a pro sebe ... Ráda bych se s vámi podělila o můj ,,Životní ozdravný příběh".

Na začátku to prostě už nešlo, byla jsem unavená, během noci jsem byla i 5 x vzhůru, takže jsem trpěla nespavostí a při roční kontrole mi praktická lékařka zjistila nadváhu a vysoký krevní tlak. Už mi pomalu docházelo, že není něco v pořádku. Doma mám různé velikosti oděvů, které jsem nosila dle aktuální váhy - tedy velikosti 42 až 48. Nechtěla jsem to už dále snášet, a proto jsem stále zkoušela různé diety, které se na mně podepsaly jo-jo efektem. Ke všemu tomu se přidali i rodinné problémy, náhlá úmrtí lidí mému srdci nejbližších, nevydařená těhotenství, rozchod s partnerem a v neposlední řadě i sedavé zaměstnání v 3 směnném provozu. Po čase jsem si uvědomila, že toto opravdu není ten správný směr, který bych chtěla jít. Jana Pořízová PŘED - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

Když jsem se rozhodla požádat o pomoc, tak jsem kontaktovala ,,Svět zdraví", konkrétně p. Bartošovou, tak jsem zjistila, že tuto paní jsem již navštívila před dvěma roky. V té době jsem ale ještě sama nedospěla k tomu, abych se sebou něco dělala ... Vždy jsem spíš brala jako hlavní, aby se lidé v mém okolí měli co nejlépe, byli spokojení, měli vše a stavěla jsem je vždy na první místo ... a proč jsem tohle vše vlastně dělala?!? ... Protože jsem nemyslela na sebe, neměla jsem se ráda a nějakým způsobem jsem jen přežívala a nežila vlastní život. Žila jsem hlavně životem jiných lidí a můj vlastní mi protékal mezi prsty. Naštěstí jsem si uvědomila, že takhle žít nechci, že to není správné a toto vše hlavně díky pomoci p. Bartošové a ,,Světa zdraví", kde mi otevřeli oči a teď už vím, co je pro mně dobré a jak se mám poprat se všemi životními nástrahami.

Bude to znít jako ,,klišé", ale na toto rozhodnutí jsem musela přijít já sama a také sama jsem si stanovila určité cíle - zlepšit kondici, zdravotní stav a snížit váhu minimálně o 10 kg.

Dne 10.2.2015 jsem nastoupila do programu s počáteční váhou 84,9 kg, tuk 35 kg, obvod pasu 109 cm, obvod boků 115 cm a v mých 38 letech mi určili metabolický věk 58 let.

Po půlročním programu jsem na váze 71,7 kg, tuk 24 kg, obvod pasu 89 cm, obvod boků 104 cm a metabolický věk 46 let. Kromě těchto celkem pěkných výsledků nemám problém s vysokým krevním tlakem, nespavostí, a když jsem unavená, tak pouze po sportovních aktivitách.

Změnila jsem stravovací návyky, potraviny, které jsem jedla, jsem nahradila zdravými a prospěšnými mému tělu. Bylo velice obtížné skloubit nový styl stravování s 3-směnným pracovním provozem, a to hlavně o nočních směnách. Ale s pevnou vůlí a vřelému pochopení ze strany vedení se vše dalo zvládnout.

Jana Pořízová PO - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec KrálovéProtože jsem neměla ve svém okolí nikoho, kdo by mě podpořil nebo nějakým způsobem podržel, do všeho jsem se ,,zakousla" sama a ono to vyšlo!!! Teď se na svůj život dívám trošku jinak - snažím se každý den o sportovní aktivitu. Oblíbené plavání, jízdu na kole, rychlou chůzí a pravidelné docházení na vibroplošinu, kterou jsem si velice oblíbila a chodím na ni téměř každý den.

V současné době přemýšlím již jinak. Já jsem ta nejdůležitější v mém životě, a pak teprve ti ostatní. Proto bych chtěla velice poděkovat p. Bartošové a celému týmu ,,Světa zdraví" a vám všem, kteří stále ještě váháte, bych chtěla vzkázat, že je nutné si věřit a přestat se litovat a o všem jen mluvit. Běžte do toho, dokázat se to dá! 

Jana Pořízová, Hradec Králové

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535
Fyzická osoba podnikající registrovaná v RŽP Úřadu městské části Praba 10

Fotogalerie

Spolupráce s FC Hradec Králové

Oblíbené odkazy