OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jana Pipková, Hradec Králové

Svět zdraví mě oslovil víceméně náhodou. Vždy, když jsem šla kolem, jsem se zalíbením četla: Hubnutí zdravě. Myslela jsem, že mě se to nemůže týkat, že mých 10 kg navíc mi už nikdo neodpáře, zvláště po mnoha marných a nepovedených pokusech. Čím víc se nedařilo, tím víc jsem jedla, hlavně večer, ukolébaná pocitem, že v mých letech (74) to už asi nepůjde. Z omylu mě vyvedla právě tato poradna.

Můj velký dík patří p. Mgr. Kociánové, která mě svým laskavým přístupem dovedla na tu správnou cestu (pravidelnost v jídle, dostatek bílkovin, pitný režim, atd.). Každá návštěva byla pozitivním impulsem, spolu jsme řešily moje případné prohřešky (sladkosti) a hledaly cestu ven (recepty ušité na míru). Vrátila se mi aktivita, zlepšil se i spánek (bez večerního a nočního přejídání) a hlavně jsem se naučila jíst ta, abych nepociťovala hlad.

Do budoucna bych chtěla i nadále dodržovat rady specialistky.

Jana Pipková

Jana Pipková - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové Jana Pipková - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535
Fyzická osoba podnikající registrovaná v RŽP Úřadu městské části Praba 10

Fotogalerie

Tým Světa zdraví na akci NightRun 2016 v Hradci Králové

Oblíbené odkazy