OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jana Dorová 

Poprvé jsem do Světa zdraví přišla jako svobodná, bezdětná a s nadváhou. Už jako dítě jsem nikdy nebyla jako proutek, ale po té co jsem ukončila studia a začala pracovat šla moje váha rychle nahoru. Práci jsem věnovala veškerý čas a na sebe jsem nemyslela. Jednou když jsem byla nucena si opět koupit kalhoty o číslo větší, jsem si řekla, že se svou váhou musím něco udělat.

Po mnoha marných pokusech jsem věděla, že sama to opět nezvládnu, a tak jsem začala hledat nějakého výživového poradce a narazila na Svět zdraví.

Mile mě překvapilo vlídné prostředí a komplexní přístup i z pohledu zdravotního stavu. Všechno bylo tak jednoduché a já si říkala, proč už jsem to neudělala dávno. Nejvíce mi asi pomohly pravidelné návštěvy a stálý dohled nad mým hubnutím.

Nedala jsem si třeba čokoládu, protože jsem si ji pak musela napsat do svého jídelníčku a to se mi nelíbilo. Už jsem si nedovolila žádné výmluvy a i když jsem se stále naplno věnovala práci začala jsem se věnovat také sobě. Už jsem nechodila z práce na nákup a domů, ale vzala jsem to přes fitko a našla jsem si takové malé, kam chodily pouze ženy. Kila šly dolů a já byla spokojená.

Přišla svatba a narodila se nám dcera. V těhotenství jsem dost přibrala a když mi to stav dovolil věděla jsem, že s hubnutím po porodu mi opět pomůže Svět zdraví. Od porodu jsem zhubla už 10 kilo a chci pokračovat dál.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535
Fyzická osoba podnikající registrovaná v RŽP Úřadu městské části Praba 10

Fotogalerie

Tým Světa zdraví na akci NightRun 2016 v Hradci Králové

Oblíbené odkazy