OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jana Baldíková

Od dětství jsem se potýkala s nadváhou, která byla mimo jiné způsobena i chronickým onemocněním štítné žlázy. Každý, kdo mě viděl, včetně lékařů, vždy říkal, že musím méně jíst. Opak však byl pravdou, jak jsem zjistila po příchodu do Světa zdraví.

Zde jsem se setkala se zcela opačným přístupem a musela jsem se naučit stravovat pravidelně a navíc konzumovat jídlo v dostatečném množství. Zpočátku to nebylo vůbec jednoduché, protože trpím řadou alergií, a to i na čerstvou zeleninu a ovoce. Problémy s páteří a koleny mi navíc brání cvičit tak, jak bych chtěla a potřebovala.

Způsob, jak se vypořádat se všemi těmito nástrahami hubnutí mě naučil výživový poradce Lukáš Vaníček. Za jeho spolupráci a trpělivost se mnou velice děkuji.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535
Fyzická osoba podnikající registrovaná v RŽP Úřadu městské části Praba 10

Fotogalerie

Konzultační místnost Světa zdraví Hradec Králové

Oblíbené odkazy