OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Jak to funguje?

Jak to u nás funguje?

Nutriční typologie je unikátní metoda, vyvinutá RNDr. Petrem Fořtem, Csc. na základě dvacetiletého studia, ověřovaného praxí. Díky ní je možné určit individuální typ metabolismu a vytvořit ideální nastavení pro výživu každého člověka.

Výživový plán, který Vám podle ní určíme, Vám umožní najít způsob stravování, který je pro Vás nejvhodnější. To pak povede k lepší kondici a optimální tělesné hmotnosti. Vše je stanoveno na osobní konzultaci, na kterou se můžete kdykoli objednat a využít akční ceny 200 Kč za první konzultaci - pobočky najdete ve většině větších měst ČR.

Co Vás ve Světě zdraví čeká?

1) Na přístroji Tanita nejdříve zjistíme Váš aktuální stav (váha, množtví tuku v těle, metabolický věk apod.)

2) Zpracujeme Vaše odpovědi ze vstupního dotazníku a přístrojem diagnostikované hodnoty do dokumentu, který zpracovává speciálně vyvinutý software. Ten pak slouží jako podklad pro přidělení vhodného jídelníčku a případné sestavení individuálního stravovacího plánu.

3) Pokud se po vstupní konzultaci rozhodnete pokračovat v dlouhodobém plánu, obdržíte svůj zcela individuální jídelníček a volitelně můžete využít také podrobné vyšetření krve (choresterol, cukr atd.)

Určení stravovacího plánu

Na základě zjištěných hodnot, které budete konzultovat se specialistou, obdržíte konkrétní rady a doporučení.

Plán založený na základě Komplexní nutriční typologie obsahuje vzorový jídelníček a výpis doporučených a nedoporučených potravin. Což Vám nejen dodá energii, ale také především pomůže spalovat tuky. Jídelníček respektuje Vaši typologii, takže nebude problém ho dodržet.

Konzultace a kontroly

Základním krokem je vstupní konzultace, na které se dozvíte základní informace, proběhne první vyšetření a obdržíte vzorový jídelníček, rady a individuální typy.

Pravidelné konzultace a kontroly mohou být oro mnoho klientů důležitou součástí, protože jim dodají nutnou dávku motivace, sebekontroly a podpory.Praktické rady našich odborníků Vás budou provázet po celou dobu Vašeho programu, proto se ničeho nemusíte bát.

Co tím získáte?

Odměnou Vám bude zdravá váha odpovídající věku i způsobu života. Zjistíte, které potraviny jsou pro Vás vhodné a podporují Vaše hubnutí a které jsou pro Vás naopak nevhodné.

Budete mít více energie a životního elánu. Organismu totiž budete dávat přesně to, co mu vyhovuje a co potřebuje. Díky tomu se budete cítit výrazně lépe.

Celkově lepší zdraví - zbavíte se např. bolestí zad a jiných nepříjemností a to hlavně díky dobré kondici celého organismu.

Chcete-li vyzkoušet, jak to u nás funguje, na vlastní kůži, objednejte se na vstupní konzultaci s naším nutričním specialistou. 

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 350.163 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví VITALITY
Šimkova 1224
500 03 Hradec Králové
734 733 535
76245594

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

TOPlist

Certifikát Prověřená firma

Fotogalerie

Svět zdraví VITALITY Hradec Králové

Oblíbené odkazy