OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové » Jak mi Svět zdraví vrátil sebedůvěru a radost do života

Ivana Rybenská - Jak mi Svět zdraví vrátil sebedůvěru a radost do života

Stalo se to jednoho dubnového dne, když jsem usoudila, že bych měla se svým tělem něco začít dělat. Měla jsem v té době značnou nadváhu a necítila jsem se dobře ani po psychické stránce. Ale nevěděla jsem, jaká dieta by byla pro mne nejlepší.

Až mě najednou inspiroval můj taťka. Řekl mi, že asi před dvěma lety chodil v Hradci Králové do tzv. Světa zdraví, kde mu udělali kompletní diagnostiku, a pak dostal jídelníček přímo pro něho. Dokonce ho měl ještě doma uložený, tak mi ho mohl ukázat. Byla jsem nadšená a jelikož jsem žena činu, tak jsem dlouho neváhala a do Světa zdraví se objednala.

Byla mi přidělena osobní poradkyně, paní Martina Bartošová. Je velice milá a příjemná, dokáže klienta skvěle motivovat a povzbuzovat. Cítila jsem hned od začátku, že to dokážu, že pro sebe CHCI udělat co nejvíce. A to je velice důležité. Kdo si dokáže říci ANO, CHCI TO, tak to jde o mnoho snadněji, než když si řekne, MUSÍM.

Na každé schůzce jsem cítila, že je mi lépe a viděla výsledky při diagnostice. Po krátké době i rodina viděla, že můj nový životní styl má úspěch, a dočkala jsem se i příjemných komplimentů. Když jsem začala do Světa zdraví chodit, vážila jsem při výšce 175 cm 86,4 Kg a teď, po 3 měsících vážím 79,1 Kg. Cítím se skvěle, znám tvar své postavy a moje velikost se zmenšila z XL na L. Cítím, že nový životní styl se stal mým novým a lepším životem.

Děkuji všem pracovníkům Světa zdraví v Hradci Králové za milý a příjemný přístup ke svým klientům a paní Martině Bartošové za skvělou motivaci a povzbuzení.

Přeji všem mnoho úspěchů a spokojených klientů. 

Iva Rybenská

Ivana Rybenská - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové Ivana Rybenská - Příběhy a zkušenosti klientů Světa zdraví Hradec Králové

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535
Fyzická osoba podnikající registrovaná v RŽP Úřadu městské části Praba 10

Fotogalerie

Svět zdraví Hradec Králové

Oblíbené odkazy