OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Iva Hloušková

Jmenuji se Iva Hloušková a je mi 53 let. Měřím 168 cm. Celý život jsem byla spíše hubené až vychrtlé postavy. V roce 2005 se mi stal vážný úraz bederní páteře a do roku 2009 jsem absolvovala celkem 5 operací, zůstaly mi trvalé následky a invalidní důchod. Z fyzického pohybu zvládám jen krátké procházky. Během této doby jsem přibrala na 84 kg. Špatně se mi dýchalo, přidal se vysoký krevní tlak, diabetes a věděla jsem, že na mou operovanou páteř je váha 84 kg moc velká zátěž.

Snažila jsem se držet různé diety, ale moc to nefungovalo. Úplně náhodou jsem narazila na „Svět zdraví“. Setkala jsem se s paní Balcarovou a začaly jsme pracovat. Vzhledem k mému postižení nepřicházela větší fyzická aktivita v úvahu, potřebovala jsem překopat především jídelníček a myšlení.

Děkuji paní Balcarové za úžasný přístup a podporu. Nyní se moje váha pohybuje mezi 68-70 kg. Jsem šťastná.

Výše uvedené výsledky jsou pouze příklady konkrétních klientů, kteří již absolvovali program v naší poradně. Pro každého člověka funguje program odlišně, nezaručujeme proto, že program bude mít ve Vašem případě přesně stejné výsledky.

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535
Fyzická osoba podnikající registrovaná v RŽP Úřadu městské části Praba 10

Fotogalerie

Certifikát Prověřená společnost 2017

Oblíbené odkazy