OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Tým Světa zdraví Hradec Králové » Gabriela Voříšková - výživová specialistka

Gabriela Voříšková - výživová specialistka

Jednoho dne jsem si řekla: "A dost!" S přibývajícími kily u mne stoupala nespokojenost, nervozita, rozladěnost. Byla jsem v začarovaném kruhu již pár let. Snažila jsem se někdy omezit sladké, potom přidat trochu pohybu. Zkoušela jsem různé rady na hubnutí - no marně.

Až celková změna životního stylu, hlavně jiný přístup a výběr potravin, nastartovala můj "nový" život. Začala jsem se jídlu, stravování a potravinám věnovat důsledně a systematicky. Nechala jsem si odborně radit, číst odbornou literaturu, hledat informace v časopisech, knížkách - a výsledek se dostavil. Zhubla jsem 15 kg a opět se cítím spokojená. 

Touha předávat svoje vlastní zkušenosti, poznatky a vědomosti i dalším lidem mne přivedla k tomu, že jsem absolvovala kurz výživového poradce. Ve Světě zdraví budu ráda pomáhat všem, kterým není zdraví lhostejné. Nikdy není pozdě!

Vzdělání

  • Střední ekonomická škola - obor ekonomika služeb
  • Kurz prezentační, obchodní a komunikační dovednosti
  • NutriAcademy - Osvědčení o rekvalifikaci Poradce pro výživu
  • Akademie Světa zdraví - certifikovaná výživová specialistka
  • SUNKINS Academy - Obecná výživa
  • SUNKINS Academy - Metabolický syndrom

    Objednejte se na konzultaci s výživovým specialistou Světa zdraví HEART - Poděbrady 

Víte, že ...

... klienti pod vedením nutričních specialistů Světa zdraví VITALITY v Hradci Králové zhubli již 13.568 kg a na všech pobočkách Světa zdraví již 419.600 kg? Stále ještě váháte? Rádi pomůžeme i Vám!

Svět zdraví Hradec Králové
Emy Destinnové 233/36
500 09 Hradec Králové
734 733 535

Fotogalerie

Certifikát prověřená společnost 2016

Oblíbené odkazy